Petr Novotný se po deseti letech objevil na veřejnosti. Úsměvy rozdával na všechny strany

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Petr Novotny
Zdroj: Martin Hykl / CNC / Profimedia

Zábavné pořady Petra Novotného bavily kdysi široké publikum. V posledních letech o něm ale příliš slyšet nebylo. V roce 2013 moderátora postihla mozková mrtvice. Poté už se před kamery nevrátil. Nedávno se po dlouhé době objevil ve společnosti.

Ztvárnil několik menších seriálových rolí, nikdy se ale za herce nepovažoval. Spíše o sobě mluvil jako o moderátorovi a média ho nejčastěji označovala za baviče. Bohužel, zdravotní problémy byly natolik závažné, že se už ke své profesi Novotný vrátit nemohl.

Po 10 letech na veřejnosti

Mozková mrtvice připravila Novotného o řeč. Musel se znovu naučit mluvit, chodil na rehabilitace. V mnoha ohledech se jeho život po příhodě změnil. Na veřejnosti se dlouho neukázal.

Nyní, po deseti letech dorazil na autogramiádu kapely Fešáci, která se konala koncem loňského roku. Tam rozdával úsměvy na všechny strany a zdálo se, že je spokojený, píše Super.

Podle toho se v poslední době věnuje Novotný především venčení svých pejsků, kteří mu dělají velkou radost. Stejně tak stále rád poslouchá country hudbu. A vtípky a dobrá nálada ho údajně nepřechází ani po letech.

Více času s rodinou

Z moderátora se po mrtvici stal dědeček na plný úvazek. Jeho dcera dokonce řekla, že se mnoho věcí zlepšilo, protože teď tráví daleko více času s rodinou.

Jeho syn Pavel před několika lety uvedl, že opravdu není možné, aby se Novotný vrátil na televizní obrazovky. „S tím je opravdu definitivní konec. Špatně mluví a jak říkám, hodně zapomíná,“ citoval ho server Blesk.

Ačkoli zdravotní problémy jeho kariéru ukončily, lidé na něj budou vzpomínat vždy jako na baviče, jehož televizní pořady dokázaly rozesmát všechny generace. A důležité je, že svůj smysl pro humor si podle všeho Petr dodnes zachoval.

Zdroj: Super, TV Guru, Aha!, Prima Ženy, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články