Petr Nedvěd je rozvedený. Informací překvapil poté, co se na veřejnosti objevil s jinou ženou

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
petr nedved
Zdroj: Profimedia

Generální manažer české hokejové reprezentace Petr Nedvěd koncem května přiznal, že je rozvedený. Informaci se mu dařilo před novináři delší dobu tajit, nakonec ji sdílel až poté, co byl během jednoho bujarého večírku přistižen s jinou ženou.

Petra Nedvěda novináři vyfotili s neznámou ženou na jednom z večírků v Praze. Atraktivní blondýnka byla nejprve označena za milenku, sportovec na to ale téměř okamžitě reagoval a oznámil, že se svou ženou už dávno nežije.

Informace potvrzena

Nedvěd slavil po boku atraktivní blondýnky vítězství české reprezentace na mistrovství světa v hokeji. Ruku v ruce se potom navíc vydali do jeho podkrovního bytu. Lidé následně začali psát na sociálních sítích jeho manželce, kterou si před čtyřmi lety vzal.

Nedvěd proto v médiích veřejně prohlásil, že s Nicole se už před časem rozvedli. „S Nicole jsme už půl roku rozvedení. A nežijeme spolu přes rok. Máme střídavou péči, týden a týden,“ uvedl Nedvěd pro Blesk.

Jeho žena na sociálních sítích slova potvrdila: „Všem děkuju za podporu. Opravdu jsem nečekala tolik zpráv, ale s Petrem nějakou dobu netvoříme pár, takže je to svobodný člověk,“ napsala.

Dcera to zvládá

Pár se podle všeho rozešel v rámci možností v dobrém, a to i s ohledem na dceru, kterou spolu mají. „Malé budou za chvíli čtyři roky, zvládá to perfektně, což je pro nás ze všeho nejdůležitější,“ říká Petr pro TV Nova.

Pro iDNES dodal, že jakmile se objevily v médiích fotky, své bývalé ženě hned volal s omluvou. Ona ale měla z celé situace legraci, protože už tou dobou její sociální sítě zaplavilo mnoho otázek. Společně tak situaci přešli s úsměvem na tváři a uvedli vše na pravou míru.

Zdroj: CNN Prima NEWS, Extra, iDNES, TV Nova, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články