Petr Kolečko schovává pekáč buchet pod tlustým tělem. Bojí se, aby se Aneta Vignerová nezlobila

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Petr Kolecko a Aneta Vignerova
Zdroj: Profimedia

Petra Kolečka a Anetu Vignerovou snad nemusíme představovat. Jeden čas plnili stránky všech novin po celé republice. Když měli problémy, psalo se o nich stále. Nyní už je to spíše sporadicky, protože dvojice vypadá šťastně a spokojeně. Občas si do nich někdo rýpne, což se dá čekat. Petr Kolečko šel ale do sebe, o manželku a syna se vzorně stará, občas zajde do kostela a chtěl by zhubnout, aby byl vidět zase ten pekáč buchet, co schovává.

Kolečkiáda skončila svatbou s Anetou Vignerovou, která má od té doby větší potřebu ukazovat své rodinné štěstí. Obnovený vztah ale očividně oběma prospívá.

Zkušenosti využije v novém seriálu?

Deník Blesk si tak dokonce do polepšeného scenáristy rýpl, že seká takovou latinu, že se z něho snad stane vzorný křesťan. Narážel tak na video zveřejněné na instagramu modelky, kde je s rodinou na návštěvě kostela.

Pohled na Petra Kolečka usazeného v modlitební lavici společně se synem byl velmi úsměvným momentem, který nenechal ani fanoušky v klidu a museli si z rodinky udělat srandu.

Aneta a Petr ale ustáli tu největší bouři posměšků a občasný mráček zvládnou. A vzhledem k jejich minulosti jsou si vědomi, že si do nich někdo při každé možné příležitosti rýpne. Oni dva ale vypadají, že to spolu všechno zvládnou.

Navíc to vypadá, že své zkušenosti scenárista využije v novém seriálu, což v létě prozradil režisér Vladimír Skórka.

„Petrovi jsem asi před týdnem nabídl, že chceme zase něco dělat, a nahodil mu téma, které se jmenuje Vysoká škola manželství. Přesněji řečeno – bude to o problémech. A on nadšeně přijal. Mělo by to odrážet to, co si v poslední době prožil. No, námětů sám nasbíral v poslední době docela dost,“ rýpl si Skórka do kamaráda.

Pekáč buchet schovává pod tlustým tělem

Petr Kolečko si zároveň chce svou krásnou manželku udržet a začal na sobě makat. Což na sebe práskl v show 7 pádů Honzy Dědka.

Zde na něj moderátor mluvil a scenárista očividně nedával pozor, tak se ho Honza Dědek zeptal, co je za problém.

„Myslím, že mi trošku vylejzá to tlustý tělo z té košile. Jestli to žena uvidí, tak dostanu vynadáno. Nevěděl jsem, že se tak zkrabatím v tom křesle,“ uvedl Kolečko za smíchu obecenstva.

Následně pak poprosil moderátora, ať se tam nedívá, protože tím na to bude stále upozorňovat.

„A já blbec jsem si v rešerších napsal, že jsi byl sportovec a chodíš do fitka,“ reagoval pohotově Honza Dědek.

Petr Kolečko přiznal, že teď měl dlouhou vlnu, kdy cvičit nechodil, ale zase začíná.

„Teď jsem zase ve fázi najíždění. Kdybych tady byl za měsíc, bude pekáč buchet. Já ho mám pod tím,“ doplnil scenárista.

Zdroje: Blesk, Instagram, 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články