Petr Kolář překvapil tím, proč nechce partnerku vystavovat na internetu. Raději si užívá soukromí

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
petr kolar marketa
Zdroj: Nextfoto

Zpěvák Petr Kolář promluvil o svém novém vztahu. Jeho partnerkou je Markéta, která dlouhé roky žila vedle Viktora Ujčíka, českého hokejisty. Kolář se docela nedávno rozvedl s matkou jeho dvou synů.

Bohužel se rozvodem dostal do situace, kdy neměl na zaplacení alimentů a dostal se do dluhů. Kvůli nim musel prodat dům, který si vyšperkoval přesně podle sebe. V nejhorší dobu mu byla oporou právě jeho nová láska Markéta, která má z předchozího vztahu také dvě děti.

Zahrál si učitele v české komedii

Vedle rockera se ale Markéta neobjevuje často. Petr Kolář s ní vyrazil na premiéru filmu Andílci za školou. Sám si zahrál roli učitele, což pro zpěváka to byla první velká herecká zkušenost.

„Už jsem si v jednom filmu zahrál a na dvou spolupracoval hudebně, takže i s tímto mám čtyři filmy za sebou, ale tady mám větší roli. Bavila mě ta výzva, hraji učitele zeměpisu, který má kladný vztah k muzice, dokonce v rockové muzice, takže místo toho, abych je učil zeměpis, učím je rock,“ řekl Kolář Expresu.

Muzika ovšem bude napořád na prvním místě. Jeho fanynkou je i Markéta Ujčíková, která sice občas svého partnera doprovodí na společenskou událost, o svém vztahu ale nemluví a raději si užívají o samotě. Markétu neuvidíte ani na sociálních sítích zpěváka.

Sociální sítě? Ne, raději soukromí, říká zpěvák

„S partnerkou jsme se nedomlouvali, co budeme dávat na sociální sítě, jestli se tam budeme vystavovat, či ne. Já s ní žádné fotky ale nedávám, protože mi to nepřijde dobré. Rád si chráním soukromí a je nám spolu takhle fajn,“ vysvětluje.

Sám je sice na instagramu aktivní, ale tuto sociální síť nevyužívá k žádné propagaci produktů, jako je tomu u jeho kolegů. Nikdy ale neříká nikdy. Dnes je mu to proti srsti, ale za několik let možná bude rád, že podobnou nabídku dostane.

Do té doby se bude aktivně věnovat hudbě, svým dětem a také nové partnerce, díky které je znovu nohama na zemi a může začít nový život. Jsou spolu teprve několik měsíců, ale vypadá to, že Markéta přesně ví, co chce. Svůj předchozí vztah má uzavřený a může se naplno věnovat Kolářovi.

Zdroj: Expres

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články