Petr Janda se se svou ženou nejdříve rozešel. Měl pocit, že je pro něj moc mladá

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
petr janda
Zdroj: Nextfoto

Petr Janda nedávno oslavil nejen své osmdesáté narozeniny, ale slavila také jeho kapela Olympic, kterou založil před 60 lety. V otevřeném rozhovoru pak prozradil, jak to měl na začátku se svou ženou Alicí.

Janda má o mnoho let mladší manželku, která mu vlévá krev do žil. I díky svým malým dcerkám se rocker musí udržovat v kondici, aby s nimi mohl dělat věci jako jiní tatínkové. Ani ve svém věku nemyslí na konec kariéry, naopak to vypadá, že si života užívá čím dál víc.

S Alicí došlo k rozchodu, nakonec si ale padli do náruče

Petr Janda přiznal, že právě kvůli věku to měli s Alicí hodně nahnuté. Nakonec se spolu dokonce na nějaký čas rozešli, aby se pak znovu dali dohromady, vzali se a měli spolu děti. Jak to tedy na samém začátku bylo, prozradil Janda pro eXtra. Alice byla jednou z mnoha fanynek kapely.

„Přišla si za mnou jednou pro podpis. V té době jí bylo osmnáct a já se modlil, aby byla starší. Mně se strašně líbila, vždycky jsem si říkal, kolik krásných holek naší šatnou prošlo a přišlo si pro podpis, a já si jich ani nevšiml,“ řekl Janda, který měl okamžitě jasno.

„A najednou přišla jedna holka a já jsem věděl, že je to ona a dal jsem jí telefonní číslo. Tu naši společnou fotku ještě dokonce mám. Strašně jsem se toho vztahu bál, ale máme za sebou nádherný život, mít děti s mladou ženou je zkrátka něco neskutečného,“ netají se nadšením zpěvák, kterému byste 80 let ani nehádali.

Mladá holka, která ho motivuje k lepšímu životu

Právě kvůli věku ale přišly z jeho strany výčitky: „Byli jsme spolu asi dva roky a já jsem se s ní pak rozešel, protože jsem to nějak nezvládl. Bylo jí dvacet let a já si říkal, že jí nebudu kazit život. Alice to velmi špatně nesla, a tak jsme si řekli, že jediná šance je odjet do Ameriky, kde pracovala jako au pair, a já budu v klidu.“

Alice to ale nevydržela, po dvou měsících Jandovi zavolala a kamarádsky se zajímala, jak se mu vede. „Byli jsme úplně v hajzlu. Upřímně ani nevím, co by člověk musel udělat, aby se toho mohl zbavit. Já jsem jí řekl, ať se vrátí, že si ji vezmu a budeme mít spolu dítě. Ona mi řekla, že jsem ji zaskočil, a já jsem jí řekl, že to myslím vážně,“ prozradil další detaily.

Musela si to rozmyslet, ale nakonec na jeho nabídku kývla. S manželkou Alicí je rocker letos už 22 let a mají spolu dvě dcery – Anežku a Rozárku. Občas ho všechny tři doprovodí na jeho koncert nebo jinou událost, Janda se s nimi velmi rád chlubí. Však to jsou právě ony, kdo ho nejvíce potřebují.

Jandova první manželka zemřela, ale sám přiznal, že kdyby se tak nestalo, stal by se z něj dědek a dnes už by možná ani nekoncertoval. „První žena mi zemřela, tak jsem říkal, že kdyby mi nezemřela, tak bych s ní asi žil někde v Praze, ale zřejmě bych byl takový dědek, protože bych už asi ani nehrál, myslím si, že bych neměl tu motivaci. Mladá holka je vždy ohromná motivace.“

Zdroj: eXtra

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články