Petr Janda se dojal v přímém přenosu. Měly v tom prsty jeho dcery

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Petr Janda
Zdroj: Nextfoto.cz

Má za sebou hvězdnou kariéru, nespočet hitů a kolem sebe velkou rodinu. Nyní dospěl k velkému jubileu a oslavil 80. narozeniny. A ačkoliv to původně nechtěl s oslavami moc přehánět, nakonec měl dokonce oslavy dvě – obě stály za to. Rodina mu připravila krásný a dojemný dárek, který ho dojal v přímém přenosu. A druhá oslava byla také dílem jeho dcery Marty Jandové. Je vidět, že děti si svého otce velmi váží a udělaly by pro něj první poslední.

Kdo by však čekal, že k narozeninám dostal velké dary jako například auto, je na omylu. Dary byly zejména citové hodnoty a patřily mezi ně snímky nebo obrazy.

Dojemný dárek od rodiny

Petr Janda oslavil 80. narozeniny, což si zaslouží již velkou oslavu. A také speciální dárek. Ten pro něj připravila rodina a byl opravdu jedinečný. Rodina pro něj totiž natočila videoklip, který ho dojal. 

Klip připravily Jandovy dcery, které společně s jeho vnukem nazpívaly píseň. K písni složily vlastní text, který byl o jejich rodině. Ve videoklipu pak byly použity autentické snímky ze života.

Na klip oslavenec reagoval s dojetím, ale zároveň žertoval, že jsou jako Kelly Family. Redakce ShowTime byla přímo u toho, když Janda klip viděl poprvé.

„Je to krásný,“ řekl oslavenec. „Jsme úžasná rodinná parta, přes to nejede vlak. Dokážeme se sejít, držet spolu a vždy si pomoci,“ vysekl v pořadu poklonu své rodině.

„Žijeme a je to krásné. Eliška, Anežka, Rozárka, Martina, moje žena Alice, Péťa, Matouš, manželka mého vnuka Erika. A můj pravnuk, který se jmenuje Pepík. To je celá naše rodinka. Pak máme ještě druhou rodinu, ta je na Moravě, takže trochu dál,“ uzavřel téma.

Druhá oslava byla tajná

A protože oslava 80. narozenin musí být pořádná, tak tři dny po té oficiální oslavil Petr Janda narozeniny ještě jednou.

Tato oslava byla překvapením od dcery Marty, která ji uspořádala a pozvala na ni kolegy.

Tajná oslava se konala v luxusním pražském hotelu Le Palais a mezi hosty nechyběli kolegové z Olympicu, bývalá i současná manželka, Jiří Šlégr, Antonín Panenka či Jiřina Bohdalová.

Mezi gratulanty byl i Zdeněk Pohlreich, který oslavenci přinesl originální dárek ve formě „fláku“ masa.

Z druhé oslavy sdílela dcera Marta na svém profilu fotku Petra Jandy nejstaršího a Petra Jandy nejmladšího. Rozněžnila se, že se jedná o krásnou fotku.

My souhlasíme a dodatečně přejme Petru Jandovi všechno nejlepší k jeho jubileu.

Zdroje: CNN Prima NEWS, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články