Petr Janda přiznal, že se ho dcery ptaly, proč je tak starý tatínek. Teď už mu říkají jen krásné věci

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
petr janda
Zdroj: Profimedia

Kapelník skupiny Olympic Petr Janda slaví na začátku května osmdesáté narozeniny. K této příležitosti sobě i fanouškům představil sólové album Asi se mi nebude chtít. Na albu vystupuje spoustu hostů, kteří dorazili také na jeho křest. To pojal jako setkání se svou rodinou.

Zúčastnila se ho nejen dcera Marta Jandová, ale také mladší Anežka a Petrova manželka. Kromě nich se přišli na křest podívat například Martin Dejdar nebo Michal Malátný.

Oslava v luxusním prostředí s možností zakouřit si

Za blížící se oslavu svých narozenin utratí hudebník velké peníze. „Bude to v jednom hotelu, opravdu luxusní prostředí, venku i uvnitř, přece jen pár mých přátel ještě pořád kouří, tak aby si mohli dát v klidu cigáro. Řekl jsem si, že na tom nebudu šetřit. Za co jiného už bych měl taky utrácet,“ vysvětluje v rozhovoru pro iDNES.

petr janda

Zdroj: Profimedia

Jeho nová deska Asi se mi nebude chtít je zvláštním počinem, na kterém se podílelo mnoho lidí. Koproducentem se stal bubeník kapely Chinaski Lukáš Pavlík, který také nahrál bicí. Navíc už má s Jandovými zkušenosti, pracoval s Martou Jandovou na albu Barvy.

Janda přiznal, že se mu líbí způsob jeho práce, a proto byl jasná volba. „Když jsme se bavili o baskytaristovi, doporučil Adama Stivína, syna Jirky Stivína. Taky výborný kluk, připravený, senzace. Na klávesy hraje Ondra Fencl, který před dvěma lety dělal neúspěšně konkurs do Olympiku, psal nám nějaké texty, takže jsem si řekl, že by mohl být přínosem.“

Na křtu CD se objevily i nejmladší ratolesti

Kromě hostů a již dospělých dcer se Petr Janda může pochlubit také svými holčičkami, kterým by mohl klidně dělat dědečka. Právě děti ho udržují v dobré kondici, kvůli nim si musí držet fyzičku, i když je to někdy vyčerpávající.

Právě kvůli svému věku si uvědomuje, jak může být život křehký. Chce tu pro své holky vždycky být. Například starší dcera nenesla dobře odloučení, kdy byl zpěvák dva dny v nemocnici. Pro server České důchody Janda přiznal, jaké otázky na něj holky měly.

„Měly období, kdy se mě ptaly, proč jsem tak starý tatínek, že by radši chtěly mladšího. Teď už mně to neříkají, naopak mi každé ráno říkají, že mě mají rády. To je na den takové políbení, kdy se úplně vznáším,“ řekl zpěvák, který sklízí úspěchy hned u několika generací.

Zdroj: idnes.cz, ceskeduchody.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články