Petr Janda o nejmladších dcerách: S Anežkou už mlátí puberta, o nápadnících ale zatím nemluvila

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petr janda
Zdroj: Profimedia

Drsný rocker Petr Janda se v poslední době těší slávě především díky muzikálu Okno mé lásky, který měl nedávno premiéru. Kromě typického chrapláku se ale hudebník pyšní řadou dalších věcí, ke kterým patří i jeho 4 dcery. Zatímco o nejstarší dceři Martě a o něco mladší Elišce se v médiích dost mluví, jeho dvě nejmladší zatím svět příliš nezná.

Anežku a Rozárku má Petra Janda se svou poslední ženou Alicí. Ta se sama směje tomu, že pokud někdy bude mít další dítě, chtěla by si na něj nějaký ten čas raději počkat. Ideálně tak 15 let, jak uvedla v rozhovoru pro Blesk pro ženy v roce 2012.

Jandova první dcera je hudebnice po tatínkovi. S německou skupinou Die Happy zpívá Marta písničky v angličtině a dělá svému otci rockerovi radost. Zatím nejde říci, zda budou i ostatní dcery v tomto ohledu po něm, to ukáže nejspíš až čas.

Společně na premiéře

Právě na premiéru muzikálu Okno mé lásky dorazil Janda ve společnosti své manželky a nejmladší dcery, teprve desetileté Rozárky. Zářil do všech stran a bylo na něm vidět, že i když je mu už 80 let, je tatínkem plným energie, který se o děti postará naplno.

O své třináctileté Anežce se pak rozpovídal v rozhovoru pro Extra. K překvapení všech uvedl, že už teď se připravuje na jejího prvního přítele. Lepší je prý být připraven včas, než cokoli podcenit. A v tomto ohledu, jak se ukázalo, je Janda poměrně přísný tatínek.

K dceři se nápadníci jen tak nedostanou

Do divadla Anežka s rodiči nevyrazila, protože s ní podle Jandy tříská puberta a nikam se jí nechtělo. A on ji samozřejmě nemohl nutit, aby se šla nudit někam, kde ji to nebude bavit. Čím dál tím víc si ale rocker uvědomuje, že puberta jeho dceru mění.

První lásku prý zatím dcera naštěstí neřeší. „Ještě ne, vždyť je jí třináct, zatím nic neříkala,“ řekl. „Ale samozřejmě, že to už po očku sledujeme,“ doplnil pak rychle. Dodal také, že k jeho dceři se žádný mladík nepřiblíží, dokud si ho neprověří.

„Tam je trochu výhoda, že má školu třicet kilometrů od bydliště, takže ji tam ráno vozíme. Sice to není moc příjemné, ale na druhou stranu sem za ní spolužáci moc netáhnou, takže se zatím nic neděje,“ směje se hudebník. A pokud by byl někdo ochotný těch 30 kilometrů za Anežkou jet, je to nejspíš první romantické gesto, které se rozhodně počítá.

Janda se zatím o své dvě nejmladší dcery stará sám a snaží se být jediným mužem v jejich životě, kterého potřebují. Dobře si ale uvědomuje, že brzy to bude všechno jinak a bude muset také trochu ustoupit. To ale neznamená, že si přestane Anežku s Rozárkou hlídat.

Zdroj: Extra, Blesk pro ženy, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články