Petr Janda dostal k jubileu od dcer a vnuka krásný dárek. Jen těžko skrýval dojetí

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Janda Petr
Zdroj: Profimedia

Zpěvák a kytarista Petr Janda v pondělí oslavil kulaté narozeniny. Je to až neuvěřitelné, že je slavnému rockerovi už osmdesát let. Hudebníka čekala řada oslav a dárků. Ten nejkrásnější mu zřejmě připravila jeho rodina. Sám oslavenec jen těžko skrýval dojetí.

Slavný frontman skupiny Olympic má od pondělního dne na krku už osm křížků. To přirozeně znamenalo pořádnou oslavu a také hromadu dárků.

Gratulovala Bílá i Střihavka

Jeho rodina mu připravila rovnou dvě velká překvapení. Prvním byla utajená oslava, na které se objevila celá řada hudebních gratulantů.

Dorazila například Lucie Bílá či Bára Basiková, pogratulovat nezapomněl Michael Kocáb, Kamil Střihavka, Pepa Vojtek či Václav Noid Bárta.

Speciální narozeninový song

Druhé překvapení bylo daleko osobnější. Jednalo se o speciální píseň, kterou pro něj nazpívaly jeho tři dcery Marta, Eliška a nejmladší Rozárka a také jeho vnuk Petr.

Píseň i s videoklipem Jandovi v pořadu CNN Prima News pustila jeho bývalá manželka Martina Jandová. To jen dokazuje, jak dobré vztahy v rodině vládnou.

„Je to krásný,“ dojal se oslavenec

Čerstvě osmdesátiletý zpěvák jen obtížně skrýval své dojetí, zvláště když na pozadí běžely archivní fotografie.

„Je to krásný,“ podotkl po konci písně. „Jsme úžasná rodinná parta, přes to nejede vlak. Dokážeme se sejít, držet spolu a vždy si pomoci,“ svěřil se v pořadu ShowTime.

On sám na hudbu ani trochu nezanevřel a do důchodu se ještě nechystá. Dokonce si k narozeninám nadělil sólové album s názvem Asi se mi nebude chtít.

Zdroj: CNN Prima News, ČTK, Extra

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články