Petr Jákl přiznal, že dělá něco, co by mělo být mužům zapovězeno. Jeho dcery na něm divoce experimentují

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
petr jakl
Zdroj: Profimedia

Režisér a producent Petr Jákl je v branži velmi oblíbeným, ale je to od pohledu také drsňák. Dříve se věnoval mimo jiné judu, ale to se změnilo poté, co se mu narodily dvě dcery.

Jakmile na ně přijde řeč, tak Petr zněžní a je vidět, že své holčičky miluje nade všechno. Udělá pro ně cokoliv, dokonce si na sobě nechá udělat ryze holčičí věci. Nechybí tak aplikace kvalitní kosmetiky ani lakování nehtů. A Jákl přiznal, že se mu to líbí.

Pro princezny se stane živou barbínou

Petr Jákl přiznal, že jeho dvě dcery jsou u něj na prvním místě. I když to tak nevypadá, je to skvělý otec a nechá na sobě klidně experimentovat své dvě holčičky. Snadno se tak stane, že se stane dvoumetrovou barbínou.

I když budí respekt především tím, jak vypadá, v jádru je to hodný chlap. Přišel také podpořit Mezinárodní den veteránů. Sám vlastní zbrojní průkaz, ale u něj doma žádnou zbraň nenajdete – má k nim totiž velký respekt.

„Žádnou zbraň nevlastním, ani o tom neuvažuji. Sice mám zbrojní průkaz, chodil jsem střílet, ale nepřemýšlím o tom, že bych si nějakou koupil. Dvacet let jsem dělal judo, tak věřím, že bych se ubránil i bez pistole,“ uvedl pro expres.cz Jákl.

V klučičím světě by neobstál

Pro ránu by asi nešel daleko, ale jakmile se jedná o dcery, nasadí výraz, po kterém byste mu snad i dali něco do klobouku. Holčičky má s moderátorkou Romanou Vítovou a při zmínce o své rodině zjihne, na tváři se mu objeví úsměv a objeví se veselé vzpomínky.

Jak už to tak bývá, holky mají tatínka omotaného kolem prstu a mohou si na něm dělat, co se jim zachce. „Nedávno mi nalakovaly nehty a já v tom opravdu chodil. Sice to možná lidem přišlo divné, ale mně se to docela líbilo,“ přiznal se.

V holčičím světě se již vyzná natolik, že by mohl holkám plést i copánky, ty to od něj ale nechtějí. Je vidět, že Elisa i Sofie mají jasný názor na to, jak mají jejich vlasy vypadat. „Já je miluji česat, klidně bych jim zaplétal i copy. Ale ony nechtějí, prý to neumím,“ směje se producent.

Podle svých slov už by si syna nepřál. Tolik miluje své dcery a jejich svět, že by se bál, jestli by v tom klučičím byl také stejně dobrý. Je ale vidět, že by si určitě poradil, protože jako tatínek se obětuje mnohému.

Zdroj: expres.cz

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články