Petr Jákl chtěl zapůsobit na ženu svého života. Na první rande si ale zapomněl vzít peněženku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
petr jakl
Zdroj: Nextfoto

Osmačtyřicetiletý režisér Petr Jákl žije ve šťastném manželství. Když se ale objevil v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, překvapil řadu fanoušků vtipnými informacemi z prvního rande, na které spolu se svou současnou manželkou kdysi vyrazili. Tehdy ho ani nenapadlo, že by po letech mohli opravdu skončit spolu ve spokojeném vztahu.

Dnes je Petr urostlý chlap, který je sebevědomý, plný energie, nestydí se mluvit o ničem. Dříve ale podle svých slov býval stydlivým mladíkem, který se bál dokonce i oslovit ženu. Ačkoli si to s ním dnes nedokáží fanoušci spojit, on se dříve držel spíše stranou a byl velmi nesmělý.

„Vždycky jsem byl plachý. Zkazili mě až na sportovní škole na gymnáziu. Seděl jsem třeba vedle holky, která se mi líbila. Bylo mi asi 15 a ještě jsem nikomu nedal pusu. Seděli jsme na klepadle na koberce a já jsem ji chtěl obejmout, ale tak jsem se lekl, že jsem radši chytil to klepadlo a začal se přitahovat. A tam to skončilo,“ zasmál se na začátek vyprávění.

Do třiceti s mámou

Ačkoli nerad, přiznává Petr Jákl, že až do svých třiceti let žil pod střechou rodičů. Maminka pro něho byla jedinou ženou v jeho životě a on si nedokázal představit, že by se to někdy změnilo. Dnes je přitom šťastný se svou manželkou Romanou Vítovou.

„Do třiceti jsem bydlel doma u mámy. Nikdy jsem nechodil nebo nebydlel s žádnou holkou. Byl jsem prostě doma. S manželkou jsme se potkali na Kanárech na tenisovém turnaji. Zamiloval jsem se do ní od první vteřiny,“ přiznal fanouškům v pořadu.

Zapůsobit na ni ale bylo poměrně náročné, a to i proto, že to Petrovi úplně nevyšlo na prvním rande. V 7 pádech Honzy Dědka se svěřil s trapnou historkou, která se mu tehdy stala. I přes to všechno se ale nakonec dali s Romanou dohromady a na rande vzpomínají se smíchem.

Zapomněl si peníze doma

Muž by měl být gentleman. A to také Petr Jákl chtěl být. Jenomže mu to nevyšlo. Po návratu z dovolené se rozhodl Romanu oslovit a pozvat na první společné oficiální rande. Jenomže svou tehdy budoucí manželku na první dobrou nezískal.

„Ona mě odmítala, nevím proč. Možná proto, že jsem si na tu večeři nevzal peněženku a musela to za mě zaplatit. Ten týden, co jsem byl na Kanárech, jsem si zapomněl všechny peníze. A platil to za mě všechno její nejlepší kamarád. Pak jsem se vrátil, pozval ji na večeři a zapomněl jsem peněženku, a pak se to stalo ještě jednou do třetice,“ přiznal Jákl.

Ačkoli se jako gentleman příliš neprojevil, nakonec všechno dobře dopadlo a on nakonec ženu svého života vyhrál. Romana ho nakonec jednou pozvala k sobě domů, kde si dali společnou večeři, a on podle svých slov už jednoduše zůstal napořád.

Zdroj: 7 pádů Honzy Dědka

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články