Petr Haničinec vystřídal čtyři manželky. Měl problémy s komunisty a jeho syn propadl drogám

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Petr Hanicinec
Zdroj: Profimedia

Herec Petr Haničinec zemřel už v roce 2007. Za jeho legendární výkony si ho ale budeme pamatovat ještě dlouho. A velmi bohatý byl i jeho osobní život, který by rozhodně vydal na román. Herec byl čtyřikrát ženatý a netajil se tím, že byl tak trochu sukničkář.

V mládí se popral se svým otcem, protože se zamilovali do stejné slečny, píše web Prima Ženy. A pokoj se ženami si nedal ani v pozdějším životě. Své lásky opouštěl, jakmile se zakoukal do jiné.

Smůla v rodině

S první manželkou měl Haničinec dceru Alexandru, která po čase dala páru i vnučku. Ta se bohužel dožila pouhých 30 let, protože nešťastně upadla na schodech a zranění hlavy nepřežila, píše Lifee.

Druhou manželkou herce se stala Marie Kyselková. S tou měl Haničinec syna Ondřeje. Když se rodiče rozváděli, jejich dospívající syn to nesl velmi těžko a propadl drogám.

Třetí manželkou herce byla Eva Kopecká, ani s tou nevydržel ale dlouho. Nakonec se oženil počtvrté. S Radmilou Peskotovou vydržel celkem 22 let, dokonce se o něj starala, když onemocněl rakovinou, uvádí Blesk.

Odpor ke komunistům

Haničinec neměl problémy jenom v milostném životě. Netajil se ani se svým odporem ke komunistům. Bylo tak jasné, že se dříve či později něco stane. Po anonymním udání měl herec problémy s nelegálním odběrem elektrického proudu.

Nejprve souhlasil, že zaplatí škody, ty nicméně činily přes 15 000 korun, píše Praha IN. Haničinec, který nelegálně elektřinu odebíral přes tři roky, si musel sehnat právníka a za snížení částky výrazně bojovat.

Zdroj: Prima Ženy, Blesk, Čti Doma, Lifee, Praha IN

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články