Pětiletou dceru Tomáše Kluse ovlivnil seriál Wednesday. Touží po setkání s představitelkou titulní role

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Tomas Klus
Zdroj: Nextfoto

Tomáš Klus je český hudebník a herec, kromě toho je ale také trojnásobný tatínek, který by pro své děti udělal vše, co jim na očích vidí. Někdy je to ale náročné. Jeho nejmladší dcera Jenovéfa totiž nedávno projevila přání, které nebude vůbec snadné vyplnit.


Tomáš Klus má se svou manželkou Tamarou celkem tři děti. Jako první přišla na svět v roce 2013 Josefína. V roce 2016 se narodil páru syn Alfréd a o rok později porodila Tamara malou Jenovéfu.

Nejstarší dceru Josefínu bere hudebník už do společnosti a malá slečna už několikrát ukázala, že i mezi slavnými tvářemi je ve svém živlu. Naposledy se Klus pochlubil s Josefínou například na premiéře romantické komedie Přání k narozeninám.

Tam podle serveru Extra rodina zářila nadšením, Klus i jeho žena se skvěle bavili a holčička svým širokým úsměvem už z dálky jasně dávala najevo, čí je dcera. Je totiž v obličeji celý tatínek.

Do společnosti zatím hudebník bere jen Josefínu, mladší Jenovéfou se ale chlubí pravidelně na sociálních sítích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tomáš Klus (@tomas_klus)

Netradiční přání

Malá Jenovéfa roste před očima. Je jí sice teprve pět let, když se ale u Klusových sledoval seriál Wednesday, nebála se a dívala se společně s rodiči.

A dost ji to prý ovlivnilo. Klus se na instagramu svěřil s tím, že teď si jeho holčička přeje jedině to, aby se mohla potkat s představitelkou titulní role.

„Náš svět po tom seriálu už nikdy nebude stejný. Středa je středem vesmíru a Jenůvčiny ruce se mění ve Věc, kdykoli cítí možnost nás vyděsit. Její šatník prošel prudkou redukcí barev. Doslova zčernal. Ale já ji chápu. A miluju,“ napsal hudebník k černobílé fotce, na které se Jenovéfa Wednesday i trochu podobá.

„A přání k narozeninám? Setkat se s Jennou Ortegou. Kvůli tomu mě poprosila o aplikaci na výuku angličtiny, protože se na sebe přeci prý nebudou jenom usmívat. Dobře. Nemáte někdo číslo?“ píše v závěru příspěvku hrdý tatínek.

Zdroj: Extra, Instagram


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články