Pepa Vojtek po dlouhé době vyvedl manželku do společnosti. S bývalou baletkou mu to pořád klape

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
josef vojtek
Zdroj: Nextfoto

Drsný rocker Pepa Vojtek po dlouhé době vyvedl do společnosti svou manželku Jovanku. Na tiskové konferenci k muzikálu Okno mé lásky dorazil zpěvák klasicky v černém, svými potetovanými pažemi ale objímal svou ženu a jasně všem ukazoval, komu tahle kráska patří. Je na první pohled vidět, že by jí snesl modré z nebe.

Jovanka je Pepovou třetí manželkou. Zpěvák tvrdí, že by pro ni udělal cokoli, a v minulosti to také už několikrát dokázal. Čím si v minulosti pár prošel a co všechno už mají společně za sebou? Vojtek rozhodně ukázal, že rodina je pro něho důležitá. I díky dětem má s manželkou skvělý vztah.

Když v roce 2016 Jovanka otěhotněla a Vojtek zjistil, že se stane už celkem popáté otcem, hned měl jasno, že v tom svou ženu samotnou nenechá. Ačkoli měl tehdy nabitý pracovní program, slíbil, že udělá maximum. To ale ještě netušil, do čeho jde…

Končí s prací, ale to nevadí

„Samotnou ji v tom nenechám. Další mimčo jsme si upekli, tak si to musíme taky společně sníst,“ řekl tehdy. Dodal, že má celé léto nabité prací, i tak se ale pokusí pro ženu udělat maximum. Zpěvák řekl, že je důležité, aby vydělával peníze, jeho žena totiž tehdy s kariérou skončila.

Po miminku se rozhodla, že už se ke své práci nevrátí. Vojtek ale řekl, že je to tak v pořádku. „Jovanka coby vystudovaná baletka je ve věku, ve kterém už tanečnice odchází,“ řekl tehdy. Myslel to sice dobře, řada lidí ale v jeho větě viděla náznak pro Pepu trochu typického buranství…

„Pokud se talent dědí, mají po mně vlohy všechny mé čtyři děti. Každý toho má v určitém procentu víc k něčemu. Valentýnka chodí na baletní školu, můj nejstarší syn Pepa je hodně na elektroniku, Mates je spíš sportovec, ale začal chodit na kytaru, a Ádu baví muzika a po mámě je velký tanečník,“ řekl tehdy Pepa s tím, že u posledního miminka se teprve uvidí, kolik toho po něm zdědí.

Nulové soukromí

Teprve pár měsíců po porodu Vojtek dokázal, že pro rodinu udělá opravdu všechno. Jeho žena se totiž rozhodla, že děti s nimi budou spát i v posteli. Na nějaké manželské povinnosti tak nezbývalo příliš prostoru, Pepa to ale zvládl podle Jovanky dokonale.

josef vojtek jovanka skrceska vojtkova

Zdroj: Nextfoto

„Snažím se co nejvíc užít si dětí, být s nimi ve dne v noci. Netajím se tím, že mám kluky i v posteli, spíme pohromadě,“ prozradila Jovanka Blesku. Pro mnoho mužů by to asi bylo velmi náročné období, zdá se ale, že Pepovi a jeho ženě všechno skvěle klape.

I po letech vedle sebe vypadají skvěle, daří se jim vychovávat děti, doma se prý hádají pouze minimálně. A když se spolu ukáží na nějaké té společenské akci, o jejich vzájemné lásce nikdo nepochybuje. Ačkoli je tak Josef Vojtek na první pohled drsný rocker, je také podle všeho něžný manžel a milující otec.

Zdroj: Super, iDNES, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články