Pekelnice Michaela Jílková má andělskou dceru. Ukážeme vám, jak vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Michaela Jilkova
Michaela Jilkova

Žena, která v televizi působí jako kat. Tou je známá česká moderátorka, která si stojí za svým a dokáže svým hlasem sjednat ticho snad v každé místnosti. Podívejte se, jak vypadá její dcera a zda je moderátorka mimo kameru stejně přísná.

Michaela Jílková je česká novinářka, rozhlasová a televizní moderátorka.

Do povědomí televizních diváků se zapsala zejména svým osobitým stylem při moderování televizního pořadu Kotel. Od roku 2008 je pak známá z pořadu Máte slovo.

Dvakrát matkou

Známá česká moderátorka má dvě děti. S prvním manželem Vladimírem Dvořákem má syna Jakuba, kterému letos bude dvacet čtyři let. S druhým manželem pak dceru Marii, která působí jako andílek.

Dcera Marie Voráčková se narodila v roce 2004. Po matce zdědila krásné rysy a rozhodně jako kat nepůsobí. Společně vyrazily na přímý přenos taneční soutěže StarDance v roce 2018, kde doslova zářily krásou.

Zdroj: Profimedia

Dcera sice nemá stejnou barvu vlasů jako její matka, ale rysy v obličeji jsou velice podobné.

Michaela s Marií se na přímý přenos dokonce sladily. Obě dvě zvolily černou barvu, kterou zvýraznily stříbrnými doplňky. Co stojí za povšimnutí, je také elegantní kabelka známé moderátorky.

Zábavné momenty

Snad každému moderátorovi se občas přihodí nějaký ten vtipný moment, který buď způsobí sám, nebo je způsoben někým jiným. To se v minulosti Michaele Jílkové podařilo při natáčení pořadu Máte slovo.

Jeden z kameramanů si při nedávném natáčení známého pořadu zapomněl ztlumit vyzvánění na svém mobilním telefonu. Michaela to vyřešila po svém.

Zatímco probíhal rozhovor s jedním z hostů, v ateliéru se začal ozývat kukačkové hodiny. Neuběhla ani minuta a moderátorka se ozvala. „Kdo tady má ty kukačky?“, zeptala se.

Štáb odpověděl, že neví, odkud se zvuk line. Hosté, kteří byli před kamerou, vyprskli smíchy.

To, že se Michaela nebojí ozvat, je známá věc. Na internetu kolují sestřihy těch nejdrsnějších momentů, které nahání strach, ale zároveň vás pobaví.

Moderátorka, která si díky svému pořadu vyslechla ty nejrůznější názory, uvedla, že Máte slovo není místem, kde by si čeští politici mohli dělat reklamu.

Krásná moderátorka je určitě tou nejpřísnější moderátorkou v České republice. V osobním životě je ale dle kolegů příjemná a velice kamarádská žena.

Autor: Štěpán Pacík


Související články