Pavol Habera znovu dědečkem? Jeho dcera zapózovala u stromečku jako nastávající maminka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
pavol habera
Zdroj: Michal Růžička / MAFRA / Profimedia

Ne vždy by měl dát člověk na první dojem. Celebrity často sdílí na Instagramu různé věci, někdy jsou to ale jenom vtípky a ironie, které člověk špatně pochopí, jindy zase nechtěné náhody, kvůli kterým si fanoušci domyslí něco, co se vlastně vůbec neděje.

Právě s takovým problémem se setkala dcera Pavola Habery, slavného frontmana slovenské kapely Team. Jen kvůli jedné vánoční fotce z něho totiž hned lidé začali dělat dědečka a Zuzku označili za nastávající maminku. Nebýt jejího manžela, vznikl by drb, který by se jen těžko vysvětloval.

Marián naštěstí přispěchal s vtipnou odpovědí hned prvnímu fanouškovi, který si fotografii špatně vyložil, a rovnou tak zachránil situaci. Habera se tentokrát dědečkem nestane. Třeba jednou v budoucnu ano, v tomto případě šlo ale jen o souhru náhod, že se vůbec tato myšlenka zrodila.

Těhotenská póza

Všechno to vzniklo z jediné fotky. Haberova dcera Zuzana se vyfotila se svým manželem a dcerou u vánočního stromečku a popřála fanouškům krásné svátky. U toho si ale položila ruku na břicho tak, jak to s oblibou dělají nastávající maminky. A hned se našel někdo, kdo to okomentoval.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Koperniech (@zuzikk1984)

„Zuzko, přeji šťastné a veselé celé rodině. Vypadá to, jako kdyby se měla rodinka rozrůst, nebo ne?“ zeptala se odvážná fanynka v komentáři na něco, co jistě napadlo už mnoho dalších. Sama autorka příspěvku nechala otázku bez povšimnutí.

Její muž ale naštěstí hned věděl, jakou vtipnou odpovědí fanoušky pobavit. „Jen vánoční koláče, pokud se počítají,“ zasmál se v reakci na komentář a ujistil tak sledující, že žádný čáp do rodiny v blízké době nedoletí a těhotenská póza byla jenom náhodou.

Podobně zareagovala samotná Zuzana, která také podala vysvětlení.

View this post on Instagram

A post shared by Zuzana Koperniech (@zuzikk1984)

Zůstane dvojnásobným dědečkem

Tentokrát se sice Habera vnoučete nedočká, to ho ale jistě netrápí, už má totiž vnoučata dvě a jako dědeček funguje na plný úvazek. Dceru Elisabet, která je na vánoční fotce, má Zuzana společně s Mariánem. To ale není jediné vnouče, které tatínkovi dopřála.

Z prvního manželství má jedenáctiletého syna Mathiase, Habera má tak jak vnučku, tak i vnuka. Zda by si rodina přála nějaké další dítě, ani jeden z páru neuvedl, na odpověď si tak fanoušci musí počkat a časem se teprve uvidí, zda někdy bude fotka s těhotenským bříškem skutečná.

Každopádně je tento pár důkazem toho, že sociální sítě někdy mohou klamat a na první pohled jasná novinka nemusí být tak jasnou, jak se zpočátku zdálo. Zuzana podle všeho rozhodně neměla v plánu fanoušky svým postojem zmást a ani ve snu ji nenapadlo, že by to mohli takto vnímat.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články