Pavol Habera se rozněžnil nad finalisty SuperStar. Ne ale nad těmi letošními

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
pavol habera
Zdroj: Profimedia

Slovenský zpěvák a frontman rockové skupiny Team Pavol Habera je už bezpodmínečnou součástí SuperStar. Již od prvního ročníku její Česko Slovenské verze sedí v porotě jako takzvaný kat, který velmi přísně hodnotí soutěžící od prvního příchodu až po finálový večer.

Právě díky tomu zná umělec všechny finalisty, a může si dokonce dovolit porovnávat jednotlivé účastníky různých ročníků. Ačkoli i letos se našli talenti, které podporoval a přál jim vítězství, na Instagramu se dnes rozněžnil nad úplně jinými soutěžícími.

A těmi jsou právě ti z první řady Česko Slovenské SuperStar, která se konala v roce 2009. Mezi nimi se objevili například i dnes slavní Ben Cristovao, který zasedl v porotě v roce 2018, nebo Monika Bagárová, která v ní sedí letos. A právě účastníci soutěže z roku 2009 si zazpívali i v letošním přímém přenosu.

Celé to byl můj nápad

Habera na svém Instagramu zveřejnil svou fotografii z jednoho z přímých přenosů a rozvášnil se v dlouhém popisku nad tím, jak je rád, že se mohli soutěžící po letech opět sejít. Mnoho fanoušků s ním samozřejmě souhlasí, protože první řada byla pro většinu srdcovou a dodnes nejoblíbenější.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavol Habera (@pavolhabera)

„Právě nám končí desátá série SuperStar. A já jsem před pár týdny navrhl režisérovi, že by bylo pěkné vidět ty, kteří v našich prvních ročnících soutěžili. Byla to odvážná myšlenka, ale díky skvělé produkci se to podařilo,“ pochválil Habera sebe i televizní štáb.

„Je jasné, že se to povedlo i díky současné blbé situaci – jinak by většina z nich nemohla kvůli pracovním povinnostem přijít,“ poukázal na covid. „Všichni, kteří dorazili, byli rádi, že nás opět vidí. A já vnímal, jak se spolu zase baví, vtipkují a vzpomínají na své začátky.“

Podle Habery šlo o jednu z nejvíce emotivních chvil celé SuperStar a je velmi rád, že se jeho myšlenka podařila uskutečnit. Dodává, že mnoho soutěžících se hodně změnilo a on si díky tomu uvědomil, jak rychle čas utíká a kolik ho uběhlo od roku 2009.

Rozněžnění fanoušci

Nebyl to jen Habera, kdo byl dojatý. Nejen on totiž stál u zrodu mnoha hvězd. Diváci, kteří je tehdy podporovali v publiku, nebo jim posílali hlasy, a ti, kteří je milují dodnes a kteří rádi vzpomínají na to, jak tehdy v soutěži jejich idolové vystupovali, byli z návratu soutěžících nadšení.

Pod příspěvkem se tak strhla doslova lavina komentářů, ve které sledující Haberu a jeho nápad pochvalují. „Velmi dobrý nápad to byl. A já jsem byl nejvíc dojatý z toho, jak ty jsi dojatý,“ směje se někdo v komentáři. Ostatní přikyvují a připisují srdíčka.

Budou i letošní finalisté jednou takto vzpomínat po letech na společné chvíle? Dostanou šanci sejít se na společné vystoupení a ukázat jeden druhému, kam se posunuli. Je možné, že se to stane, a fanoušci už se teď rozhodně mají na co těšit.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články