Pavol Habera přidal na instagram dojemnou vzpomínku. Sledujícím ukázal, kde hrál v mládí fotbal

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Habera Pavol
Zdroj: Profimedia

Pavol Habera je známým zpěvákem. Mnoho lidí ale ví, že se rád věnuje také sportu, především lyžování a tenisu. Jak se ale nyní pochlubil na svém instagramu, jeho sportovní začátky byly úplně jiné. Jako správný kluk z dědiny nemohl totiž hrát nic jiného než fotbal.


Zpěvák, skladatel, muzikálový herec či frontman skupiny Team — to vše je Pavol Habera, který nedávno oslavil krásné šedesáté narozeniny.

Zranění kolena ho málem připravilo o možnost sportovat

Na svůj věk ale ani vzdáleně nevypadá. A není divu. Dobrou fyzičku si udržuje posilováním, ale také například tenisem. Moc ale nechybělo a slovenský zpěvák mohl mít se svými sportovními koníčky utrum.

„Když mi před pěti lety doktor po třetí operaci kolene řekl, že si není jistý, jestli budu ještě někdy dělat své oblíbené sporty, tenis a lyžování, tak jsem byl dost smutný,“ svěřil se kdysi magazínu Týden.

Vše ale nakonec dobře dopadlo, a díky pravidelnému posilování, se nakonec mohl na lyže postavit. Kondičku si tak sportem udržuje prakticky dodnes.

Jako klasický vesnický kluk hrál fotbal

Jak se ale nyní svěřil na svém instagramu, sport, který provozoval, když byl dítě, nebyl ani tenis, ani lyžování. Vzhledem k tomu, že byl obyčejný kluk z malé vesnice, neměl příliš na výběr.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavol Habera (@pavolhabera)

„Když mi bylo 15-16 let, hrál jsem za tuto malou vesnici fotbal,“ rozněžnil se Habera na sociální síti. „Chodila na nás celá vesnice,“ napsal k fotografii, na které je zachycen právě u malého hřišťátka.

Rád si zavzpomínal

Navíc přiznal, že tribuna, která stála u hřiště, mu vždy přišla obrovská. Nyní to sice vnímá jinak, ale kouzlo pro něj má toto místo stále veliké.

„Když jsem se teď po letech vrátil na toto místo, zjistil jsem, že ten obrovský stadion je vlastně takové malé vesnické fotbalové hřiště s malou tribunou, na kterou se vejde maximálně 70 lidí,“ napsal. Přesto neodolal a po hřišti se přeci jen proběhl. Přece jen některé vzpomínky nikdy nezestárnou.

Zdroj: Instagram Palo Habery, Týden

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články