Pavlína Saudková sprostě nadává v ledové vodě. Manžela raději nechala doma

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Saudkova Pavlina
Zdroj: Profimedia

S příchodem studeného počasí se na sociálních sítích vyrojilo mnoho otužilců z řad celebrit. A stále přibývají další. Jednou z nich je například i novinářka Pavlína Saudková. Ta si dává téměř otužilecký maraton. Podle ní je to skvělý způsob k udržení psychické pohody.

Pavlína Saudková je pořádně statečná. Jak se pochlubila na svém Instagramu, chodí si pětkrát až šestkrát týdně zaplavat do ledové řeky.

Propadla kouzlu otužování

Pavlína pracuje jako zástupkyně šéfredaktorky v redakci módního časopisu. Také je už sedm let manželkou známého fotografa Jana Saudka, se kterým má tři děti.

Pavlína se u svých otužujících fotek přiznala, že ještě loni nechápala, proč by někdo do ledové vody lezl. Dnes už má ale jasno.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavlina Saudkova (@pavlinasaudkova)

„Před rokem jsem se jen ptala. Jaké to je být v té studené vodě. Tak už to vím. Zatím pořád ještě nadávám. Sprostě, jak jinak. Prý se má ale dýchat, ne sakrovat?! A taky jsem pochopila všechny ty odpovědi, že nejlepší je ten pocit poté,“ vysvětlila u jedné z fotografií.

Do ledové řeky — klidně každý den

Do ledové Vltavy tak teď chodí téměř každý den. Výjimkou nebyl ani silvestr a Nový rok. Vyrazila nedávno a opět se u toho stihla zvěčnit. V popisku si pak dělala legraci, že už je lehce monotematická.

Jak ale vysvětlila, ledová voda ji uzemňuje. „Voda si některé emoce odnese s sebou. Proto častěji symbolicky proudící řeka než rybník…,“ píše na svém Instagramu. Dokonce se zaradovala, že jí dobře drží prsa. Což v takhle ledové vodě není divu.

Manželství ovlivňuje věkový rozdíl

Otužovat se chodí s kamarádkou. Jak se nedávno svěřila v rozhovoru CNN Prima NEWS, její manžel už je ve svých šestaosmdesáti letech raději doma.

Začíná se tak více projevovat jejich obrovský věkový rozdíl, protože každý z manželů má zájem trávit volný čas jiným způsobem, což přiznává právě i Saudková. „Já ve čtyřiceti chci chodit do divadel a chci si chodit svoje túry po lesech a chci chodit ven,“ zhodnotila trávení společného času manželka Jana Saudka.

Zdroj: Cnn.iprima.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články