Pavlína Pořízková září po boku nového partnera. Ukáže mu i svou rodnou zemi

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Pavlina Porizkova
Zdroj: Nextfoto

Ještě před časem modelka Pavlína Pořízková svého partnera před světem tajila. Teď se ale nebojí ukázat, že je zamilovaná. S prvními snímky se pochlubila v květnu letošního roku. A teď přidala další fotku, ze které je vidět, jak moc šťastná po jeho boku je.

Spekulace o tom, že má modelka nový vztah, se rozjely poté, co ukázala na instagramu snímek se dvěma stíny a popiskem „láska je ve vzduchu“.

Když se pak později objevila na síti Pořízkové fotka s jejím partnerem, sledující ji zahrnuli nadšenými vzkazy.

Vzala ho do rodné země

Pavlína se rozhodla, že svému příteli ukáže, odkud pochází. Už delší dobu totiž žije v Americe, odkud se nyní rozhodl pár společně vycestovat do České republiky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Paulina Porizkova (@paulinaporizkov)

„Beru svého muže do své rodné země. Poprvé ve střední Evropě, poprvé v Bratislavě. Obávám se, že následujících pár týdnů tu budou jen fotky nás dvou, zachycující naši roztomilost v České republice,“ napsala modelka ke snímku.

Na tom se zeširoka usmívá a je vidět, že ona i její partner jsou skutečně zamilovaní a výlet si užívají. A vnímají to i fanoušci, kteří Pavlíně posílají milé pozdravy a její lásku jí přejí.

Nestihne se sejít se všemi

V České republice sice Pořízková nějaký čas pobyde, i tak se ale nestihne sejít se všemi, kteří by o to stáli. Lítost v tomto ohledu vyjádřila například Tereza Maxová.

„Mrzí mě, že se tentokrát v České republice nepotkáme. I tak ti ale děkuji za podporu mé nadace. Užijte si se svou láskou krásný čas,“ uvedla.

„Tvůj partner se musí cítit, jako kdyby vyhrál tu nejúžasnější ženu na světě. A to jak vnitřně, tak i zvnějšku,“ okomentovala pak fotografii jedna z uživatelek.

S jejím názorem mnozí souhlasí, je jednoduše jasné, že láska Pořízkové a jejího partnera má u fanoušků velkou podporu.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články