Pavlína Pořízková v 57 letech vystavila své tělo ve spodním prádle. Někteří ji nechápou, pro jiné je inspirací

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Pavlina Porizkova
Zdroj: Profimedia

9. dubna jí bude 58 let. Supermodelce Pavlíně Pořízkové by ale mnozí tento věk netipovali. Vypadá skvěle a sama o sobě to očividně moc dobře ví. Se sebevědomou fotkou se nedávno pochlubila i na svém instagramu.


Jako malá žila s babičkou, její rodiče emigrovali do Švédska. Dětství neměla lehké a i v dospělosti se potýkala s mnoha problémy. V roce 2018 se například rozvedla, připomíná server Pro ženy.

Přesto všechno na sobě nikdy nepřestala pracovat. Nenechala se ničím psychicky zničit a své tělo hrdě vystavovala na mnoha módních přehlídkách.

Dnes je z ní žena, která toho má za sebou opravdu hodně. Je na ní vidět, že na sobě nikdy nepřestala dřít. A sebevědomé snímky, kterými se na instagramu chlubí se svou postavou, si rozhodně může dovolit.

Babička pěti dětí

„Skoro 58? Babička, pletení, krb?“ ptá se Pořízková u své fotografie. Pak dodává, že je hrdou nevlastní babičkou pěti vnoučat a v jejím věku to u ní doma vypadá úplně jinak, než by mnozí čekali.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Paulina Porizkova (@paulinaporizkov)

Na snímku se chlubí dokonalou postavou ve spodním prádle, přes sebe má přehozený jen rozhalený červený svetr a dokonalé nohy zvýraznila vysokými koženými kozačkami.

Někteří jí nerozumí

Na 58 rozhodně Pavlína na fotce nevypadá. A podle jejího vysmátého výrazu a sebevědomé pózy si to velmi dobře uvědomuje. Někdo by možná řekl, že sebechvála jí nesluší, když má ale takové tělo, proč by se s ním nepochlubila?

Někteří fanoušci Pořízkovou chválí, pár jich to ale vidí jinak. „Vypadáte úžasně, ale nechápu, proč máte tendenci ukazovat své tělo, zvlášť proto, že jste se jednoduše se štěstím narodila v těle supermodelky. Pracujte na sobě, ale nechlubte se tímto způsobem,“ vzkazuje modelce uživatel jbirdvintage.

Jiní lidé jsou naopak Pavlíně vděční. „Je mi 61, cítím se docela sexy. Ale mám pocit, že v mém věku bych to neměla ukazovat světu. Díky vašim příspěvkům si opět o něco více věřím,“ píše například paní Laura Shakara.

Zdroj: Instagram, Pro ženy, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články