Pavlína Pořízková se zvěčnila pouze v kalhotkách a černých botách na podpatku. Rozhodně se nemá za co stydět

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
pavlina porizkova
Zdroj: Nextfoto

Bývalá topmodelka Pavlína Pořízková v poslední době bojuje s nepříjemnými komentáři na sociálních sítích. Nevadí jí totiž odhalovat se, i když jí pomalu táhne na šedesát let.

Popravdě se ale nemá za co stydět, protože její tělo by jí mohla závidět kdejaká třicetiletá žena. Na svém instagramu se nyní opět ukázala téměř nahá.

Zapózovala před starodávnou komodou a připsala k tomu také delší text, kde vysvětluje, jak by se lidé k sobě neměli chovat.

Každá žena se neustále srovnává s jinými

„Věděli jste, že jsme jako lidé naprogramovaní k tomu, abychom se porovnávali s ostatními? Srovnání se nevyhneme, ale můžeme sami kontrolovat své reakce na srovnání,“ napsala Pořízková k fotografii.

Pavlína si poslední roky neprocházela zrovna nejlepším obdobím. Řešila smrt svého manžela, posléze dědictví, následně se rozešla s novým přítelem. Podle svých slov tak začíná zase od začátku. A srovnání s ostatními se neubrání.

„Neustále se srovnávám s jinými ženami ve svém věku. Někdy mám dojem že vyčnívám v pozitivním směru, a mám ze sebe dobrý pocit. Když se mi ale nedaří, stydím se,“ poodkrývá své nitro bývalá modelka, která byla ve své době velmi úspěšná.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Paulina Porizkova (@paulinaporizkov)

Ukažme ženám, že jsme krásné, a inspirujme je

Každá žena má občas pocit, že není dost dobrá, a podobně je na tom také Pavlína Pořízková. Došlo jí ale, že může ostatní ženy inspirovat jen tím, že se bude chovat sebevědomě a ukazovat, že se nemá za co stydět. Podle jejích slov to bude výhra pro všechny.

Na snímku, který vznikl asi velkou náhodou a spontánně, můžete vidět kromě Pořízkové také starožitný nábytek, na stěně visí obraz a na zemi po pravé straně najdete zmuchlané povlečení. To vysvětlila Pořízková tak, že se rozhodla ukázat, že toho prožila v posteli dost.

Uvedla také, že fotografie nebyla nijak upravena, alespoň co se týče jejího těla. Pózuje totiž pouze v kalhotkách a černých šněrovacích botách na podpatku. Ukazuje tak své tělo před šedesátkou, za které se rozhodně nemusí stydět. A v komentářích získala pouze slova chvály.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články