Pavlína Pořízková a její nahé fotky: Ženy nejsou jen majetek! V 56 žije nejlepší život

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
pavlina porizkova
Zdroj: Profimedia

Americká modelka českého původu Pavlína Pořízková se za své tělo rozhodně nestydí. I ve svých 56 letech se velmi často odhaluje a fotky, které jsou někdy trochu kontroverzní, si nenechává jenom pro sebe. Občas se s nimi pochlubí také na Instagramu.

Před smrtí svého bývalého manžela Rica Ocaseka, slavného hudebníka ze skupiny The Cars, se Pořízková držela zpět. Teď ale není nikdo, kdo by na ni žárlil, pokud předvede své stále dobře vypadající tělo. Ona proto ukazuje, že se toho nebojí a že je na sebe stále hrdá.

Jako modelka je i ve svém věku krásnou ženou a její fotky jsou sice vyzývavé, ale nijak nevkusné. Jenže celá řada fanoušků na to má jiný názor a kritizují Pořízkovou za její chování. U jednoho z negativních komentářů už to modelka nevydržela a začala se bránit.

Nejsem jen na chov a krmení ostatních

„Soustředíš se až příliš sama na sebe a na to, jak vypadáš,“ opřel se do Pořízkové pod jednou z jejích fotek fanoušek, který už jednoduše nedokázal snášet, jak se modelka stále vystavuje ve svůdnějších a svůdnějších pózách, ačkoli by podle jeho názorů měla mít zcela jiné priority.

„Ve svém věku by ses měla koupat v lásce svých dětí a vnoučat, místo toho abys cestovala po celém světě, předváděla se polonahá a chovala se jako šestnáctka. Přestěhuj se blíž ke svým dětem a vnoučatům a začni žít pro jiné,“ doplnil. Pořízkovou tím ale rozhořčil.

Modelka na komentář velmi rychle zareagovala: „Stále si spousta lidí myslí, že ženy jsou majetek. Že jakmile zastavíme chov, měly bychom být v důchodu, abychom poskytovaly potravu pro ostatní. Je mi 56 a žiju svůj nejlepší život,“ pokusila se objasnit jeho omyl.

Celý život pečovala o druhé

„Po životě stráveném péčí o druhé se konečně dostávám k tomu, že dělám, co chci. Jistě, mohu také plést, péct a vyhřívat se v teplé záři mé rodiny při vzácné příležitosti, kdy mě potřebují, ale také se mohu vyhřívat v záři tropického slunce, milenecké náruče a zde i báječného světla,“ rozvášnila se Pořízková.

Pavlína se jednoduše podle svých slov snaží žít život tak, aby se sebou byla spokojena. Na svůj věk má záviděníhodnou postavu, vypadá skvěle a navíc je mezi svými i vtipná. Jak se ale ukázalo, umí se také pořádně ohradit, když se jí něco nelíbí.

„Zveřejňuji bikiny a nahé fotky, protože se konečně cítím dobře ve své kůži. Nedělám to pro komplimenty nebo lajky. Dělám to, protože vidíte tisíce obrázků mladších žen ve stejných situacích. To je to, na co jste zvyklí. Nikdo jim neříká, aby se oblékly. Podle jakého řádu je v pořádku dívat se na nahé dospívající, ale ne na zralou ženu?“ ptá se závěrem.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram, Facebook

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články