Pavla Tomicová musela ze dne na den skončit s hraním, protože jí selhalo tělo. Nyní se vrací a počítá se s ní v novém projektu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Pavla Tomicova
Zdroj: Profimedia

Pavla Tomicová neprožívala v poslední době zrovna lehké období a vše se podepsalo na jejím zdraví. Ze dne na den proto musela skončit jak v divadle, tak v seriálu. Dle některých zdrojů se potřebovala dát dohromady psychicky. Nyní se ale vrátila a jak uvedl zdroj z televize Prima, počítá se s ní v novém projektu.

Velké osobní potíže se na ní podepsaly ve všech směrech. Poté, co od ní odešel manžel Ondřej Malý kvůli mladší milence, se kterou si dokonce pořídil dítě, si herečka musela dát pauzu.

Skončila ze dne na den

Že to pro ni nebylo zrovna nejlehčí období, ukazuje i fakt, že herečka výrazně zhubla. Vše dohromady způsobilo zdravotní potíže a server eXtra uvádí, že herečka v tom nejtěžším období rušila natáčení. Dokonce se neměla občas na natáčení ani dostavit.

„To pravda není, ona se Pavla na poslední chvíli omluvila, to, co se psalo, že pravidelně bez omluvy nedochází na natáčení, je nesmysl,“ odmítl tyto informace zdroj z natáčení pro server Expres.

Pravdou však zůstává, že herečka skončila ze dne na den jak s natáčením, tak s divadlem, a dle serveru Expres se mělo jednat o psychické problémy.

Velkolepý návrat

Jedním ze seriálů, kde na herečku nemohli již dále čekat, je seriál Zoo, jehož finále se muselo obejít bez ní.

„Na vlastní žádost a ze zdravotních důvodů požádala Pavla Tomicová tvůrce, aby ji na nějaký čas uvolnili ze seriálu. Po vzájemné dohodě s televizí Prima a autory byla její dějová linka upozaděna a ve všem bylo Pavle Tomicové vyhověno,“ uvedl pro web Prima Ženy PR koordinátor seriálu Zoo Josef Ducký.

O jakou nemoc se jednalo, to ani herečka, ani nikdo ze štábu neprozradili, Ducký jen ještě dodal, že zdraví je přednější.

Nyní se Pavla Tomicová dala již dohromady a vrací se k natáčení. A má štěstí, že televize na ni nezanevřela.

„Na nový projekt s ní produkce normálně počítá. Je to hvězda TV Prima, má velkou diváckou odezvu, tak si ji televize bude hýčkat. A kdo patří mezi její fanoušky, ten se může těšit na to, že její role se bude docela hodně podobat postavě veterinářky Anežky Krásné,“ prozradil eXtra zdroj ze štábu primáckých seriálů.

Aktuálně se herečka vrátila i na divadelní prkna, a ačkoliv stále působí velmi unaveně, tak má snad nejhorší za sebou.

Zdroje: eXtra, Prima Ženy, Expres

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články