Pavla Tomicová málem neporodila. Přijel pro ni pán sanitkou a dostal záchvat smíchu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
pavla tomicova
Zdroj: Nextfoto

Herečka Pavla Tomicová je známá svým humorem a také smíchem, podle kterého ji zaručeně poznáte. Na některé okamžiky ve svém životě by ale ráda zapomněla. Těžký měla porod a také s muži to nebylo jednoduché.

Tomicová přiznala, jaký měla porod a prozradila, kvůli komu ji opustil její manžel, se kterým byla dlouhé roky. I když se jedná o osobu, která je vždy pozitivně naladěná a rozdává smích, občas i herečce přelítne přes tvář špatná nálada, zvlášť když vzpomíná na dřívější časy.

Tomicová vzpomínala na svůj porod

Jednou jsem málem neporodila, protože pro mě přijel pán sanitkou, viděl mě – a to jsem ještě nebyla nijak mediálně známá, jen mě znal z divadla – a začal se šíleně smát. Já jsem stála na chodbě s tím mým mužem, praskla mi voda a už jsem na něj čekala, jako že teda rychle jedeme,“ svěřila se Tomicová.

V tu chvíli asi nepochopil, o jak závažnou věc se jedná a že je potřeba rychle odjet do nemocnice. „Jenomže on vešel do dveří a dostal úplný záchvat smíchu, opravdu hrozně se smál a opakoval, že mě viděl v divadle a že to byla strašná sranda. Já jsem překvapeně stála a jenom zírala.“

„On se mě začal vyptávat, co chystáme v divadle, a furt měl ten svůj záchvat smíchu, až jsem se ho zeptala: ,Pane, nepopojedem do té porodnice?‘ Teprve pak se vzpamatoval, což bylo asi po pěti minutách,“ řekla pro VIP svět oblíbená divadelní herečka. Nakonec se do porodnice dostala, ale podle jejích slov to bylo strašné.

Manžel ji opustil kvůli jinému muži

Už dříve také promluvila o svém manželovi, se kterým byla dlouhá léta, než jí vrazil nůž do zad. První manželství nedopadlo úplně dobře. Otec jejího syna Adama jí totiž po deseti letech oznámil, že ho vlastně nepřitahují ženy, ale muži. Kvůli jednomu je oba opustil.

„Tu depresi nikdo, kdo nic podobného nezažil, nepochopí. Cítíte se strašně zneužitá, a navíc o svou lásku ani nemůžete bojovat. Předem víte, že jakýkoli chlap má větší šanci než vy, i kdybyste se na hlavu postavila,“ svěřila se před několika lety herečka Blesku.

Herečku jste mohli vidět nejen v seriálu Ulice, ale také v soutěži StarDance, kde bojovala o nejlepší umístění. Podporu měla ve svém současném manželovi Ondřeji Malém. Před vystoupením na tanečním parketu ale nikdy nebyla nervózní, naopak si to užívala.

Jsem docela velká trémistka, ale kamarádka, která je psycholožka, mi vysvětlila, že to vlastně není tréma, ale adrenalin,“ směje se herečka, kterou miluje každý fanoušek komedií nejen filmových, ale také divadelních.

Zdroj: VIP svět, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články