Pavla Tomicová je znovu zamilovaná. Kristýna Kociánová mezitím poprvé promluvila o synovi

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Pavla Tomicova
Zdroj: Profimedia

Pavla Tomicová se dlouho vzpamatovávala z rozchodu se svým manželem Ondřejem Malým. Ten si před dvěma lety našel milenku, kterou je také herečka Kristýna Kociánová. Loni se jim dokonce narodilo dítě. Na Tomicovou to bylo jednoduše moc. Teď už ale září na všechny strany díky nové lásce a zdá se, že zradu svého muže překonala.

Už loni Tomicová všechny přesvědčila, že s problémy ohledně rozchodu se poprala. Po boku Marka Dědíka před lety zářila v soutěži StarDance, a ačkoli nakonec nevyhráli, spolupracují spolu i nadále.

„Ona je neuvěřitelná. Zhubla čtyřicet kilo a má hroznou chuť tancovat. Pořád mi říká, jaká je škoda, že takhle štíhlá nebyla ve StarDance, že bych ji mohl zvedat v každém kole do nebes,“ prozradil Dědík pro Aha!

Nová láska?

Ačkoli Tomicová nepromluvila oficiálně o tom, zda má někoho nového, mnoho lidí si na ní všimlo změn, které k tomu napovídají. A její blízká kamarádka se trochu rozpovídala a pár detailů nakonec přece jen prozradila.

„Když si uvědomím, jak roztěkaná a bez nálady byla poté, co jí to Ondra udělal, a jak je plná života, usměvavá, veselá a přímo šťastná teď, tak je úplně jasné, že se toho změnilo hodně. Zamilovanou babu poznám na sto honů, i kdyby zapírala. Ale když se jí na to jedna z nás zeptala, přiznala, že je znovu zamilovaná. Ale víc nám o něm neřekla, ani slovo,“ uvedla.

Podle Blesku navíc Tomicová křtí v blízké době knihu pro nadaci Emil a na její pozvánce jasně stojí, že dorazí s novým doprovodem. Zdá se, že je herečka konečně opět šťastná.

Kociánová poprvé promluvila o synovi

Kristýna Kociánová o svém dítěti příliš nemluvila. Pravděpodobně i proto, že jí mnoho lidí její jednání vyčítalo poté, co se v médiích celý skandál probíral. Nyní poprvé zveřejnila nějaké informace o tom, jak funguje Ondřej Malý jako tatínek.

Chlapci dal pár jméno Jakub. Kociánová se však během mateřstí potýkala i s pracovními problémy, protože odjela natáčet seriál Na vlnách Jadranu. Byla tak ráda, že jí Malý jako tatínek hodně pomohl.

„Malému Kubovi bylo tehdy šest měsíců a já byla moc ráda, že si kreativní producentka Lucia Kršáková na mě vzpomněla. Byla jsem ráda, že mi i doma bylo umožněno odjet,“ uvedla s tím, že Malý chlapce pohlídal, zatímco ona se věnovala práci.

Zdroj: Blesk, Aha!, Extra, Stars24

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články