Pavel Šporcl je zklamaný z dovolené. Setkal se s nepořádkem, bolestmi i arogancí vůči své ženě

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
pavel sporcl bara kodetova
Zdroj: Nextfoto

Houslista Pavel Šporcl patří mezi oblíbené české umělce. Na instagramu nyní sdílel negativní zkušenost s cestovní kanceláří, se kterou vyrazil do Maroka. A že se nejednalo o dovolenou snů, je jasné hned z prvních řádků.

Po dvou letech si chtěl společně s manželkou Bárou Kodetovou odpočinout a těšil se na příjemně strávených 14 dní v Maroku. Jejich dovolená ale nejen začala, ale také skončila skoro hororově. O svých pocitech a negativní zkušenosti se pak rozepsal fanouškům.

Sledujícím servíroval hlavně pozitivní videa

Jak sám Šporcl přiznal, z dovolené mohli jeho sledující vidět hlavně to hezké. Teď ale přišel čas napsat to, co ho trápilo celou dobu, co si s manželkou měl užívat pohody v zahraničí. Zaplatili si pětihvězdičkový hotel, který ale rozhodně nesplnil jejich očekávání.

„Pětihvězdičkový hotel se o pět hvězdiček ani neotřel. Dal bych mu tak tři. Mám popsanou celou stránku A4 věcí, které byly špatně. Od nefungující wifi přes špínu na pokoji a v restauraci, hlasité a neustále jezdící skútry na hotelové pláži,“ netají rozčarování.

Podle něj navíc polovina českých turistů trpěla střevními problémy. „Mohu pokračovat tím, že polovina lidí z Čech dostala po pár dnech průjem z neumytých sklenic nebo špatně uvařeného jídla a někteří měli potíže i tři dny poté, co se vrátili do ČR.“

Manažer hotelu se k jeho ženě choval arogantně

To ale nebylo to jediné, co houslistovi na dovolené vadilo. Několikrát se musel zastat své ženy, která si opakovaně stěžovala právě na čistotu pokojů. „V recepci jí řekli, ať počká na hlavního manažera,“ řekl pro Super.

„Když se s ním ale setkala a v dobré vůli upozornila na pravděpodobný problém s kvalitou jídla a čistoty, osočil se na ni a začal ji dehonestovat, křičet o respektu a opakoval, že jsme v Maroku a na vše si musíme zvyknout,“ překvapuje i nadále svými slovy.

Díky tomu, že od ostatních Čechů, kteří si koupili zájezd pouze na týden, dostali nejen potřebné léky, ale také alkohol na podporu trávení, se jim podařilo celou dovolenou „přežít“. Stížnost ale samozřejmě podali a asi nebudou jediní.

I přes všechny trable ale Šporcl našel i pozitivní stránky: „Přes všechny problémy jsem si odpočinul a přečetl několik knih, na které bych normálně neměl čas,“ svěřil se. Podobný zážitek by ale nikomu nepřál a s danou cestovkou už nikam nepojede.

Zdroj: Super, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články