Pavel Novotný zkritizoval nový klip Evy Burešové. U Přemka Forejta si nebyl jistý ani pohlavím

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva buresova premek forejt
Zdroj: Profimedia

Na společný klip herečky a zpěvačky Evy Burešové s jejím partnerem Přemkem Forejtem se fanoušci těšili už od chvíle, kdy Forejt ukázal, že zpívat opravdu umí. Jenomže v písničce Please předvedl svou jemnou duši a milý hlas, málokdo tak očekával, co předvede se svou milou v novince s názvem Žena z oceli.

Už spojení Evy Burešové, jejího milého šéfkuchaře Přemka Forejta a metalové skupiny Dymytry nejspíš fanoušky zaskočilo. Řada z nich si ale nejspíš před zhlédnutím klipu pomyslela, že si užijí romantiku trochu okořeněnou drsnými chlapíky v maskách.

Některým to tak možná připadá i po zhlédnutí. Písnička totiž na první poslech romantická být má. Někteří historicky laděný videoklip k ní ale neoceňují, a dvojice se tak setkala s negativními ohlasy. Jedním z největších kritiků je pravděpodobně starosta Řeporyjí Pavel Novotný.

Nebral si servítky

Pavel Novotný je známý tím, že na svém instagramu píše přesně to, co si myslí. Tentokrát se s humorem sobě vlastním pustil do kritiky nejen Burešové, ale především Forejta. Nová písnička ho očividně neoslovila. Rozhodl se na tom vytěžit a nahrál patnáctiminutové video o tom, jak moc je podle něj špatná.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavel Novotný (@starosta_reporyje)

„Je normální, že si posluchači několik desítek let nevšimnou, že někdo neumí zpívat. Madonna a Sagvan Tofi by mohli vyprávět,“ uvádí Novotný své video. Eva Burešová je podle jeho slov průměrná herečka s omezeným rejstříkem. Během 15 minut Novotný několikrát prohlásil, že v písničce doslova kvílí.

To byla ale poměrně mírná kritika oproti tomu, co řekl o jejím příteli. Forejta několikrát velmi důrazně nazval Přemyslem, aby zapadl do historického kontextu klipu. Zkritizoval jeho herecké výkony, zpěv, nakonec pak nešetřil ani slovy narážejícími na jeho vzhled.

„Kde byla sudička zpěvu v okamžiku Přemkova narození, těžko říct. Ale zřejmě na jiném kontinentu, než byla Forejtova kolébka. Nad tou se její kolegyně do poslední chvíle rozhodovala, jakého bude miminko pohlaví. Soudě dle Přemkova veřejné prezentace je možné, že se nebohá sudička nerozhodla dodnes,“ říká Novotný.

Aktéři jsou spokojení

A s jeho slovy většina jeho sledujících souhlasí. Václav Noid Bárta, který je podle Novotného ve dvou třetinách titulků, je nejspíš na svůj výkon hrdý. A zdá se, že i sama Eva a kapela Dymytry mají ze svého působení dobré pocity. „Já myslím především na to, kolik životních situací jsem změnila, kolika lidem udělala má práce radost,“ napsala nedávno na svém instagramu Burešová.

„Eva je skvělá zpěvačka a moc fajn ženská a myslíme si, že výsledek je víc než fajn. Samozřejmě podobné projekty vždycky vzbuzují emoce. Opět se o nás otírají časopisy, které skoro nikdo nečte, a doufají, že si díky nám zvednou čtenost. Je nám to srdečně u pr… Jsme rádi, že jsme se mohli na tomhle projektu podílet. Konec hlášení,“ zareagovala na svém facebooku skupina Dymytry.

Zdroj: Instagram Pavla Novotného, YouTube, Instagram Eva Burešová, Facebook

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články