Pavel Novotný jede na vlnách movemberu: Ukázal pěstěný knír a fanoušky překvapil radikální změnou svého sestřihu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
pavel novotny
Zdroj: Profimedia

Pavel Novotný je známý nejen jako starosta Řeporyjí, ale také jako moderátor, herec a novinář. Na Instagramu je pravidelně aktivní a své fanoušky dokáže vždycky něčím překvapit. Tentokrát představil svým fanouškům nový sestřih, který ale mnozí neocenili.

Novotný svou radikální změnu provedl v rámci movemberu, charitativní akce, která se snaží pomoci lidem s rakovinou a získat pro ně finanční prostředky. Název vznikl spojením anglického slova moustache (knír) a november (listopad). Přesně tím se Novotný řídil.

Fanouškům totiž ukázal, že jeho pěstěný knír rozhodně není něco, čeho by se někdy hodlal zbavovat, na druhou stranu tím, že shodil vlasy, chtěl nejspíš naznačit soudružnost lidem, kteří o ně kvůli rakovině přišli. Někteří fanoušci to oceňují, jiní méně.

S ničím se příliš nepárá

Novotný je chlap, který jednoduše řekne, co si myslí. Celá řada lidí ho proto úplně nemusí, na druhou stranu se díky tomu stal starostou Řeporyjí a mnozí ho uznávají. „Jako začíná mě ten movember už celkem srát,“ vyjádřil se u své nově přidané fotky.

Na ní je se svým typickým úsměvem i knírem, jeho vlasy, které už v minulosti zažily mnohé, a to včetně obarvení na modro, ale chybí. Z Novotného se stal oficiálně plešoun a fanouškovské názory na tuhle jeho novou módu se různí. Není divu, že se sledující rozdělili na dva tábory.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavel Novotný (@starosta_reporyje)

Zatímco jedni si myslí, že je Novotný teď mnohem pohlednější, a že ho dokonce davy budou brát vážněji než dřív, celá řada sledujících tvrdí, že to byl jeden z nejhorších kroků, které mohl udělat. A neberou si při psaní záporných komentářů žádné servítky.

Sledující ho nešetří

Pár fanoušků Novotného pod příspěvkem chválí. Někteří říkají, že je sexy chlap a konečně vypadá opravdu k světu. Jenomže více komentářů je negativních a vypadá to, že si přízeň starosta zrovna nezískal. „Ahoj, jsem Helmut, opravář komínů,“ napsal se smajlíky jeden ze sledujících.

„No nene, ale je zima, asi budete potřebovat čepici,“ posmívá se další. Celá řada lidí pak přidává i nelichotivá slova, která nejspíš Pavlovi moc sebevědomí nepřidají. Na druhou stranu to vypadá, že si nikdy z negativních komentářů nic nedělal, takže je možné, že s ním ani tentokrát nehnou.

Jasné je jedno. Od tohoto muže se lidé ještě dočkají velkých věcí. Není sice zřejmé, v jakém ohledu, rozhodně to ale budou momenty, které dlouho nezůstanou bez komentáře a které postaví fanoušky na dvě strany. Zatímco jedni Novotného uznávají, jiní mu nemohou přijít na jméno.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články