Pavel Novotný je spokojen s hercem, který jej ztvární v seriálu Iveta. Bál se, že to bude Dejdar

od Šárka Cvrkalová
1 minuta čtení
Pavel Novotny
Zdroj: Nextfoto

První dvě série seriálu Iveta se setkaly s úspěchem a v současné době se objevují podrobnosti o té třetí. Nedávno bylo prozrazeno, že si novináře Pavla Novotného zahraje Filip Rajmont. Jak blízko k sobě tihle dva mají a co na volbu říkají lidé?

„Mojí první reakce byla taková, že je mi vlastně moc líto, že jsem dorostl do podoby Pavla Novotného,“ svěřil se pro server TV Nova herec. Doplnil, že Pavel je podle jeho slov hodně výrazný a on ho nejspíš bude hrát trochu umírněněji.

Novotného výběr herce těší

Samotný Pavel Novotný je rád, že ho bude v minisérii hrát právě Rajmont.

„Doufal jsem, že mě bude hrát DiCaprio, a děsil se, že to dostane Martin Dejdar, který není tak hezký jako já a nepobral tolik talentu, aby mě zahrál dobře. Filip Rajmont je fajn, potkali jsme se, je mi opravdu podobný a potěšilo mě, jak si dal tu práci načíst mě. Nebojím se proto ničeho,“ říká pro Extra.

Doplnil, že má rád Rajmontova Otíka z Ulice a doufá, že bude jeho výkon v minisérii alespoň z poloviny tak dobrý. Filip už teď uvedl, že si Pavlovo chování předem dobře nastudoval, fanoušci se tak snad mohou těšit na dokonalý herecký výkon.

Úžasná podoba

Na sociálních sítích se objevily ukázky Rajmontova ztvárnění Pavla Novotného. Lidé se shodují na tom, že podoba mezi nimi je neuvěřitelná a volba to byla rozhodně dobrá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Filip Rajmont (@filiprajmont)

„Úžasná podoba. Perfektně vybraný představitel. Jsem docela zvědavá na ten velmi specifický hlasový projev,“ píše na instagramu uživatelka Annea Moon.

„No ty kráso, jako přes kopírák,“ diví se v příspěvcích na facebooku Monika Papáčková. „Filipe, smekám. Ta podoba je neskutečná. Ještě že jen vizuální,“ doplnila pak Míša Benešová.

Zdroj: Facebook, Instagram, Extra, TV Nova

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články