Pavel Novotný je milující otec. Na druhou stranu nenávidí rodiče a ještě více děti

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Pavel Novotny
Zdroj: Profimedia

Kontroverzní starosta Řeporyjí už zase perlil. Pavel Novotný nepatří zrovna mezi postavy, které by si dávaly pozor na pusu. Drží se hesla „co na srdci to na jazyku“ a nebojí se urazit nikoho. Nyní se ale pustil do skupiny nejzranitelnější, a to do dětí. A servítky si rozhodně nebral.

Když se díváte na některá videa tohoto politika, tak vám běží hlavou mnoho myšlenek, ale žádná z nich asi nebude obsahovat slovo inteligentní.

Ve skutečnosti je ale Pavel Novotný velmi inteligentním mužem. Jen to asi hodně dobře skrývá.

Zodpovědný otec

A inteligenci po něm zdědila nejspíše i jeho dcera Sára, která nastoupila do školy ještě před svými šestými narozeninami. O jejím dřívějším nástupu se poradil s několika osobami. Jednou z nich byla vostrá baba.

„Protekčně jsem domluvil šéfku šéfek, prostě zkušenou superporadnici, kterou jsem si před časem pozval do konkurzní komise na novou ředitelku školy. Baba vostrá, říkám, prosím, kouknete mi na holčičku? Řekl jsem holčičce, že se musí domluvit s vámi, že musí dostat zelenou od vás a potom se rozhodnout sama,“ napsal Pavel Novotný na sociální sítě.

Nakonec i v poradně dali dřívějšímu nástupu zelenou a pyšný tatínek dal dceru do školy o rok dříve, než by dle zákona měla nastoupit.

Je vidět, že Novotný je svědomitý otec, který se o blaho svých dětí zajímá. O to více nepochopitelné je jedno z jeho posledních videí zveřejněných na platformě X.

Nenávidí rodiče a děti

„Nenávidím rodiče. Myslím si, že to je banda neschopných lidí, co nevědí o svých dětech. Je jen jediná horší věc, než jsou rodiče, a to jsou děti,“ začíná video.

A pak se tento otec pustí do dětí stylem sobě vlastním a s využitím mnoha vulgarismů, které tady nemůžeme ani použít.

„Obtěžující malý (-) nějaké (-) ezomatky, co si neumí dítě vychovat. Nesnáším to, když mě v kavárně u snídaně obtěžuje malej Mauglí. Já si myslím, že ty děti měly být úplně postavený mimo společnost, neměly by obtěžovat ostatní,“ dodává ve videu.

Jak se asi jeho malé dcery na takové video dívají? Celkově by nás zajímalo, jak svým dcerám bude některá svá slova a videa vysvětlovat.

A už nyní si klademe otázku, jak přistoupí jako otec k tomu, až jeho dcery začnou experimentovat s drogami, vzhledem k tomu, že je jejich táta doslova propaguje.

„Já kouřim celoživotně trávu. Ale vyzkoušel jsem úplně všechno, droga, kterou jsem fascinovanej, je LSD, můžu se směle prohlásit za člověka, kterej je velmi zkušenej v tomhle ohledu. Mám strašně rád LSD, vyzkoušel jsem všechny dostupný drogy. Ta marihuana je něco, čemu holduju strašně, opravdu konstantně, velmi dlouhou dobu. Já když si zahulim, tak nesmrdím, nejsem nebezpečnej a jsem kreativní,“ přiznal v pořadu Svobodný přístav.

Že Novotný bere drogy, je veřejné tajemství. Že je bere přímo ve své kanceláři starosty, tím se netají a nahrává i videa.

Tak snad má ty děti alespoň vychované, v restauraci nezlobí a jsou to tiché myšky. Dle nevychovaného otce se ale o tom dá dost pochybovat.

Zdroje: Blesk, X, Svobodný přístav

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články