Pavel Liška a Jan Révai se pošimrali ve stejný okamžik na choulostivém místě. Tato momentka vás zaručeně pobaví

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
pavel liska jan revai
Zdroj: Profimedia

Jeden je slaným komik a herec, kterého známe především z reklam, druhý byl členem poroty ve StarDance a kromě herectví se živí i zpěvem. Pavla Lišku a Jana Révaie ale spojuje více než jen umění.

Oba si ze sebe totiž umí udělat legraci. A to nejen v rámci komediálních výstupů v televizi, ale i v případě, že se proti nim postaví média.

Před sedmi lety totiž byla vyfocena fotografie, na které se oba pánové drbali na nevhodných místech. Místo toho, aby se snažili na ostudu zapomenout, se smíchem na ni vzpomínají.

Neškodné pošimrání

„Tak je tomu dnes na den přesně 7 let, co nás ve stejnou dobu na stejném místě mimoděk… zašimralo. Někde mezi Tureckem a Gruzií,“ taková jsou slova Pavla Lišky, který na svém Instagramu zveřejnil tuto vzpomínku.

Na fotografii je i se svým hereckým kolegou Janem Révaiem, oba stojí na pláži v plavkách a téměř synchronizovaně se levou rukou škrábou na citlivých místech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Liška Pavel (@liska_pavel_vandrak)

Normálně by se člověk snažil asi rychle na ostudu zapomenout, pánové z toho ale nedělají vědu.

Každého zkrátka někdy tělo svědí, a momentka je vlastně geniálním důkazem toho, že si ze sebe umí udělat legraci.

Fanoušci je milují

Právě proto, že jsou oba herci sami sebou a nestydí se z ostudy udělat legraci, je fanoušci obdivují a milují. Dokazují to nejen přízní a sledováním filmů a seriálů s jejich obsazením, ale i komentáři na sociálních sítích.

Většina příspěvků pod fotografií se totiž skládá z poklon a smajlíků, navíc také ze souhlasů s tím, že když na člověka přijde šimrání, nedá se s tím zkrátka nic dělat.

Někteří fanoušci nezapomínají dodat, že to chlapcům v plavkách opravdu sluší. Jisté je to, že od Lišky i Révaie ještě můžeme očekávat hodně legrace, a to nejen v komediálních rolí, do kterých jsou často obsazováni.

Autor: Šárka Cvrkalová

Související články