Patrik Schick na udílení cen Sportovec roku vyrazil s manželkou. Několik měsíců po druhém porodu vypadá báječně

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
patrik schick manzelka
Zdroj: TONDA TRAN / CNC / Profimedia

Patrik Schick má za sebou velmi úspěšný rok. V létě se dostal společně s ostatními fotbalisty do čtvrtfinále mistrovství Evropy, dařilo se mu ale také v soukromém životě.

Letos se stal dvojnásobným otcem, ve středu si navíc v hotelu Hilton převzal sedmé místo v anketě Sportovec roku. I když mnozí fanoušci nesouhlasí s jeho umístěním, Patrik je spokojený s tím, co dokázal.

S manželkou se těší na Vánoce ve čtyřech

Ještě před vyhlášením Sportovce roku se Patrik Schick vyjádřil pro idnes.cz: „Mám dovolenou. Žádný shon nezažívám,“ usmíval se. Se svou ženou Hanou, roční Victorií a dvouměsíčním Nicolasem se těší na společně strávené Vánoce. Hvězda posledního evropského fotbalového turnaje ráda sdílí své soukromí i na sociálních sítích.

Více než fotbalista sám se ale Instagramu věnuje jeho žena Hanka. Je to velmi krásná žena, která mu porodila už dvě děti. Navíc mají mezi sebou malý věkový rozdíl, Hanka tak má doma práce určitě dost. Oba oznámili narození syna na sociálních sítích.

Hanka se také po jeho boku objevila na udílení cen Sportovec roku. U toho nemohla chybět, i když má doma malé miminko. Jen pár týdnů po porodu vypadala opravdu skvěle. Na všechny se usmívala a je vidět, že si mateřství užívá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hana Schick (@schickhana)

Hanka není žádná zlatokopka, Patrika poznala před jeho slávou

Oblékla si černé šaty, ve kterých se jí dmula ňadra. Pod prsy měla šaty stažené tenkým páskem a skvěle ladila se svým manželem, s nímž jsou v manželství teprve od letošního roku. Mezitím toho ale hodně stihli. S fotbalistou jsou spolu už několik let a jejich vztah je velmi pevný.

S Patrikem se potkala už na střední škole, a zamilovali se do sebe v době, kdy ještě fotbalista nebyl vůbec slavným. Je tedy jasné, že Hanka nejde po penězích, ale Patrikovi stojí po boku z čisté lásky. Tenkrát hrál za Bohemku, kde byl na hostování ze Sparty, jak uvedl expres.cz.

Hanka uvedla, že ji Patrik oslnil svou osobností, úsměvem a také charismatem. Patrik je velmi sympatický mladík, Hanka zase krásná žena, která nyní vychovává jeho děti. Brali se na zámku Bon Repos, jejich první společnou písní byla „Ta pravá“ od Karla Gotta.

Zdroj: expres.cz, idnes.cz, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články