Patrik Hezucký zveřejnil 17 let staré video. Fanoušci se smějí nad tím, jak moc se změnil

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
patrik hezucky
Zdroj: Hykl, Kundrát / CNC / Profimedia

Na staré časy každý určitě zavzpomíná rád. Hlavně když se může podívat na záběry, které neviděl dlouhé roky. To se poštěstilo Patriku Hezuckému, moderátorovi ranní show na Evropě 2. Adéla Gondíková mu totiž poslala video, podle jeho slov „staré 1000 let“. Ve skutečnosti je ale natočené v květnu před 17 lety. Patrik se o něj podělil i se svými sledujícími na instagramu.

Partu z videa známe z Go Go Show

Na videu jsme svědky samotného Patrika, který na kameru trénuje různé výrazy a grimasy, zatímco jeho kolegyně to na pozadí komentují. Jsou to Renata Kajdžas, kterou můžeme znát z předpovědi počasí na Evropě 2, a sama Adéla Gondíková, která vzpomínkové záběry vyštrachala.

Později se ve videu ukazují i obě ženy, dominuje především Renata, která se s Patrikem hádá a přetlačuje před kamerou. Vyřizují pozdrav režisérovi Jirkovi Adamcovi a dohadují se, kdo z nich ho miluje víc. Závěrem do záběru přitančí Adéla, která všechno utne a prohlásí, že ona je hvězda této show, čímž pravděpodobně myslí Go Go Show, která v té době vycházela a ve které všichni tři zmínění účinkovali.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patrik Hezucký (@patrikhezucky)

Sledující se radují

Celý výstup se setkal s velikou radostí Patrikových fanoušků, kteří nezapomněli zanechat pod skvostným videem komentáře. „Už tehdy kudrnáč,“ rýpla si jedna z fanynek do moderátora, který byl už v tu dobu holohlavý. „Zajímalo by mě, jestli jsi měl někdy vlasy,“ přisadila si další obdivovatelka.

„To vypadá jako první zkouška barevné televize,“ komentoval jeden z mužských fanoušků. Další ho nazvali „piškotem“ nebo prohlásili, že vypadá jako dítě, které má rodičům oznámit svůj průšvih.

Z komentářů Patrik také zjistil, že jedné z fanynek připomíná její dvouměsíční dítě. Všichni se ale shodli na tom, že na dávné výstupy této party rádi zavzpomínají a jsou vděční, že jim to Hezucký umožnil.

Zdroj: Instagram Patrika Hezuckého

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články