Patrik Hezucký s manželkou se dlouho nemohli dočkat dítěte. Teď jejich dvouletý Oliver okouzluje fanoušky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
patrik hezucky
Zdroj: Nextfoto

Partnerka moderátora Patrika Hezuckého si prošla peklem, než se dočkala vytouženého miminka. Nikola Hezucká s manželem řešila velké problémy s otěhotněním, nakonec se jim ale zadařilo a narodil se syn Oliver. Ještě před dvěma lety měla rodina strach, že zůstane bez dětí. Dnes se na instagramu chlubí nádherným klučinou.

Čtyři potraty, několik umělých oplodnění, hyperstimulační syndromy, užívání hormonů a steroidů. Tím vším si podle webu Maminka Nikola prošla, než se konečně vymodleného syna dočkala. S narozením Olivera ale podle svých slov na všechnu bolest zapomněla.

„Bude to možná znít zvláštně, ale s odstupem času se na celou tu dlouhou a bolavou cestu dívám s vděčností. Každý jeden špatný den ze mě udělal člověka, kterým dnes jsem. Mámu, která si uvědomuje, že dítě není samozřejmost, ale velký zázrak,“ svěřila se.

Vševědoucí tvářička

O co více pro vytoužené miminko Nikola trpěla, o to více je dnes na syna hrdá. Pyšně sdílí na instagramu jeho fotky a chlubí se fanouškům s tím, jaký vyrostl z Olivera nádherný chlapec. Na poslední fotce popsala, jak moc pro ni znamená, a vzkázala všem ženám, které po miminku touží, aby se nevzdávaly.

„Tvoje krásná malá tvářička je tak rozdílná od té, kterou jsi měl, když jsem tě poprvé viděla. A je jiná než ta, kterou uvidím zítra. Jak asi bude vypadat za další měsíce a roky? Všechny podoby tvé tváře si uchovávám hluboko v srdci a nechci je nikdy zapomenout,“ vzkázala synovi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikola Hezucká (@nikolahezucka)

Sledujícím ukázala fotku, na které se malý Oliver usmívá od ucha k uchu. „Tvoje pomačkaná tvářička první den na světě. Tvoje hubeňoučká tvářička první měsíc na světě. Tvoje naducaná a rozzářená tvářička, když jsi slavil první narozeniny a první Vánoce. Tvoje chlapečkovská vševědoucí tvářička, když jsi sfoukával dvě svíčky na dortu,“ pokračovala v dojímání Hezucká.

Na závěr pak napsala, že jí chybí všechny Oliverovy podoby, které už jsou pryč a které už se nikdy nevrátí. „Ale zároveň tolik miluju to, jak vypadáš teď, a nemůžu se dočkat na každou další podobu toho nejkrásnějšího chlapečka, kterého znám,“ doplnila.

Celá maminka

Fanoušci jsou z krásných slov Hezucké nadšení a vzkazují jí i Oliverovi jenom samé krásné věci. Většina z nich si myslí, že je chlapec své mamince podobný. Rozhodně podle nich poroste do krásy a ona na něho bude moci být i nadále hrdá tak jako doposud.

„Šikulka roste jako z vody,“ napsal jeden fanoušek, zatímco druhý dodal: „Je to kouzelný kluk a je vám moc podobný.“ Další sledující pak sází v komentářích na srdíčka. Oliver tak bude mít jednou nádhernou památku na své dětství, až mu maminka za pár let ukáže, kolik lidí ho už v tak brzkém věku uznávalo.

Zdroj: Instagram, Maminka

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články