Patrik Hezucký pobavil sledujícími kolážemi. Vidět ho můžeme jako Terminátora nebo Froda Pytlíka

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
patrik hezucky
Zdroj: Nextfoto

Patrika Hezuckého známe především z rádia, kde již několik let moderuje ranní show společně s Leošem Marešem. Tato dvojice nemá v českém rozhlase konkurenci.

A protože byl svátek, Patrik na svém instagramu ukázal, že rozhodně nezahálí a věnuje se přínosným činnostem. Pro své fanoušky vytvořil velmi zajímavé video, ve kterém můžete vidět Patrika jako Terminátora, Froda Pytlíka nebo Johna Snowa ze seriálu Hra o trůny.

Patrik sledující pobavil 

Sledující na jeho vtipné video reagovali různě. Řeč byla hlavně o tom, ve které scéně to moderátorovi sedne nejvíce. V komentářích se nejvíce skloňovalo jméno Frodo a Snow. 

„V hlavních rolích vám to sluší,“ okomentoval příspěvek jeden ze sledujících. Většina komentujících se shodla, že video je velmi povedené, a komentáře zaplavili smějícími se smajlíky.

Ve stories pak sdílel také obrázky dalších herců, kteří měli jeho obličej. Do některých postav se Patrikův obličej vyloženě hodil, někdy to ale skutečně na první pohled vypadalo, jako kdyby Patrikovu hlavu napojili na tělo jiného člověka pomocí grafického programu. 

Pracuje na sobě kvůli synovi

Jako Terminátor nebo The Rock by se Patrik se svou postavou asi neuživil, přesto se ale snaží dostat do formy. Nejen kvůli sobě, ale také kvůli malému synkovi, který rychle roste. Patrika za chvíli čeká veselé období honění se na fotbalovém hřišti nebo zimním stadionu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patrik Hezucký (@patrikhezucky)

Syn Oliver mu změnil život 

Patrik se poprvé stal otcem ve svých 49 letech, ale vypadá to, že se synem sám omládl. Daří se mu v soukromém i pracovním životě, s manželkou i synem Oliverem pravidelně jezdí na dovolené. 

Podle příspěvků moderátora to vypadá, že se našel v klidném rodinném životě, což byste do něj možná před několika lety neřekli. 

Patrik totiž vymetal diskotéky a společně s Marešem toho zažili skutečně hodně. Je ale vidět, že rodičovství člověka mění k nepoznání. Každý den se tak učí, že na světě je krásně i bez nočních návštěv diskoték a nepříjemné ranní kocoviny. 

Zdroj: Instagram 

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články