Patrik Hezucký docílil toho, aby byl syn v sedmém nebi. A stačilo k tomu málo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
patrik hezucky
Zdroj: Profimedia

Patrik Hezucký je moderátor a skvělý bavič, který je mezi fanoušky oblíbený především pro svůj humor. Mnoho lidí by si nejspíš přálo, aby jeho syn byl tak trochu po něm. Skvělých bavičů totiž není nikdy dost. Prozatím to ale vypadá, že ho láká spíše jiné odvětví.

Na svém Instagramu se Hezucký chlubí s rodinnými fotkami poměrně často. Není se čemu divit, jeho chlapec roste jako z vody, a Patrik je tak právem hrdým otcem. Nedávno přidal fotografii, která tak trochu prozradila, co malého dobrodruha láká.

Olík by se podle všeho rád vydal směrem zemědělství. Alespoň tomu napovídá to, jak moc si užil pobyt v muzeu se starými traktory a jak se tvářil, když měl možnost si do jednoho dokonce na chvíli sednout. Uznejte sami, jak roztomile za volantem vypadá.

Tohle by mě nikdy nenapadlo

Hezucký na Instagramu sdílel fotografii, na které si jeho syn užívá řízení jednoho ze starých modelů zemědělských strojů. Sám tvrdí, že ho nikdy nenapadlo, že právě tohle by mohlo malého Otíka lákat. Zdá se, že chlapec v tom má jasno.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patrik Hezucký (@patrikhezucky)

Vysmátý blonďáček sedí v traktoru, pevně svírá volant a je na něm vidět dětská radost, kterou jen tak v životě něco nepřekoná. „To, že půjdu někdy do muzea zemědělské techniky, jsem vážně netušil! Dítě je v sedmém nebi!“ zasmál se bavič u fotky.

Podle něj i podle fanoušků je ještě brzy na to, aby si chlapec vybíral, kterým směrem se v životě vydá. Je ale jasné, že fotky z muzea pro něho jednou budou skvělým zážitkem, na který bude se smíchem i se svým otcem vzpomínat.

Olíček roste

„Teda, taťko, Olíček roste. Moc mu to sluší a určitě ho to přejde brzy,“ píše do komentářů jedna z fanynek. V dalším komentáři ale naopak někdo tvrdí, že bude z chlapce v budoucnu ředitel JZD Slušovice. Srdíčka a vysmáté emotikony se jen hrnou.

Někteří z fanoušků popisují, jak v muzeu s dětmi sami byli a jak se tam líbilo jim. Zdá se, že někdy umění ratolesti jednoduše přitahuje a tohle muzeum v tomto ohledu vyniká. Další komentáře zase Patrikovi doporučují další místa, která by se synovi s jeho zálibou mohla líbit.

Kým se nakonec malý Olík stane? Ať už z něho bude zemědělec, nebo bavič, Patrik na něho bude zajisté pyšný. Už teď je to malý šikula, který se pro mnoho věcí nadchne, co mu ale nakonec vydrží, se teprve uvidí.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články