Patrik Hartl v talkshow prozradil, co dělají doma s manželkou. Ta to ale nesmí vidět

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Hartl Patrik
Zdroj: Nextfoto

Patrik Hartl patří k nejznámějším tuzemským spisovatelům. Jeho typickými rysy jsou výrazný smích, originální smysl pro humor a také lehce excentrické chování. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka nyní nechal nahlédnout ještě více do svého soukromí a nutno dodat, že diváci nemohli věřit svým uším.

Patrik Hartl je známý český spisovatel a režisér. Mezi jeho nejúspěšnější díla patří kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel, kterou sám také úspěšně převedl na filmové plátno.

Od 13 let na psychiatrii

Pro Patrika je typický jeho smích, který je opravdu nezaměnitelný. A také jeho poněkud zvláštní a roztržité chování i vyjadřování.

Jak sám autor kdysi přiznal v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, od třinácti let měl psychické potíže. Nakonec mu diagnostikovali obsedantně kompulzivní poruchu. Léčil se a nyní se mu daří s nemocí úspěšně žít i pracovat.

Dcerka je originál po něm

V nejnovějším díle tohoto primáckého pořadu se Hartl otevřel snad ještě více. Promluvil tam o své rodině, zvláště pak o dceři, která je podle jeho slov celá po něm.

„Je líbezná, krásná holčička, ale žije v podivném světě, kterému nikdo nerozumí,“ začal své vyprávění oblíbený spisovatel.

„Já také mívám návaly radosti a křičím a dělám debility. Ona to dělá taky, ale bohužel jindy než já. Je taky živočišná. Když má někoho ráda, tak ho olizuje – ruce, nohy, stehna. Nebo na tebe flusne,“ pokračoval.

Manželka zřejmě nebude ráda

To ovšem nebylo zdaleka všechno. Hartl přidal další pikantnosti. „Nedávno jsme měli takovou debatu s manželkou, která se ptala, jestli je nutný, abychom jí vylizovali nos. To my v rámci takového tulení zajíždíme všude možně,“ popsal své rodinné problémy.

Moderátor Honza Dědek zůstal v dokonale němém úžasu, stejně jako valná část publika. Až posléze známému autorovi došlo, co vlastně řekl. „Tohle nesmí vidět moje žena,“ řekl s humorem sobě vlastním na TV Prima.

Zdroj: Prima, Extra, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články