Patricii Pagáčové to bude v novém seriálu velmi slušet. Jeden sledující ji přitom poslal na plastiku břicha

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Nextfoto

Patricie Pagáčová teď spíše odpočívala a nabírala sílu na nové projekty. I odpočinek jí nabourávaly rýpavé komentáře, ale herečka si s nimi poradila s humorem sobě vlastním a nyní se již vrátila do pracovního procesu.

Měla by jít na plastiku břicha

Patricie si teď užívala volna plnými doušky. Svůj instagram plnila fotkami z dovolené na Sázavě či fotkami v plavkách. A právě u jedné plavkové narazila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

„Sluníčko, limča, plavky, spokojenost,“ napsala k fotce herečka a dodala, že fotka je daná na profil se zpožděním, protože ona sama v té době ležela s angínou.

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat a byly většinou velmi pozitivní. Ženy oceňovaly její přirozený vzhled, který ve světě filtrů již není moc častý. A také samozřejmě komentovaly krásné plavky.

V neposlední řadě se objevilo mnoho pochvalných komentářů na hereččinu postavu. Ale objevil se i jeden od uživatele Branco5061, který herečce doporučil plastiku břicha, jinak prý bude v padesáti litovat.

Ačkoliv se poté snažil situaci zachránit tím, že je Patricie krásná žena a že to nemyslel zle, už si to moc nevyžehlil.

Herečky se několik jejích fanynek zastalo, že plastiku radí chlap, který nikdy nerodil. Sama herečka to vzala s nadhledem a humorem sobě vlastním.

Zpět k práci

Dost ale bylo volna a sluníčka a nyní se musela vrátit k práci. Aktuálně natáčí komediální film Agrometal. Je o klukovi z vesnice, který potřebuje vyhrát hudební soutěž, ale nic neumí.

„Postava, kterou hraju, má průšvih, protože prošvihne výročí svatby. Na čerpací stanici následně vidí plakát, který informuje o soutěži amatérských kapel. Hlavním lákadlem je ovšem to, že vítěz soutěže získá motorku. Lukynovi se to zdá jako geniální nápad a myslí si, že případná výhra by vyžehlila problémy s jeho manželkou,“ vysvětluje herec Lukáš Příkazký, kterého diváci mohou znát jako Lupínka ze seriálu Rapl.

Samotný název Agrometal je označení pro produkci netalentovaných metalových/ rockových kapel z venkova, které vytvářejí písně povětšinou s hloupými texty.

O vtipné scény tak jistě nebude nouze a dle fotky, kterou Patricie sdílela na svém profilu, jí to bude v seriálu velmi slušet.

Nezbývá, než se nechat překvapit, zda seriál zaujme a získá svou fanouškovskou základnu.

Zdroje: Instagram, Novinky

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články