Patricie Pagáčová vyrazila s dcerkou do lesa. Strhla se debata ohledně jejich obuvi

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Nextfoto

Patricie Pagáčová zase rozvířila vody na svém instagramu. Tam totiž sdílela snímek se svou malou Bibi, která už pomalu začíná chodit. Herečka se s dcerou vydala na procházku lesem.

Patricie Pagáčová často budí pozornost některými fotografiemi, nad kterými zůstává rozum stát. Tentokrát se do lesa vydala v hodně nezvyklé obuvi – na nohou měla totiž sandále a nohy měla odhalené až nad kolena, protože oblékla pouze šaty. Její dcera Bibi se navíc brodí trávou, zatímco ona jde po cestě.

Do lesa s holýma nohama?

Patricie se pravděpodobně nevydala na procházku přímo do lesa, ale chtěla fanouškům ukázat, jak moc je důležité pečovat o přírodu a nasávat z ní energii. Bohužel k tomu ale nezvolila vhodné oblečení.

Její Bibi má dlouhé nohavice i rukávy, ale herečka není chráněná nejen proti klíšťatům. Ke snímku navíc nepřipojila žádná slova, pouze několik emotikonů. Její sledující si tak všimli, že to není tradiční oblečení právě na procházku lesem.

„Chválím vycházkovou obuv do lesa,“ zní jeden posměšný komentář, na který ale Patricie také zareagovala: „Vzhledem k tomu, že Bibi ujde asi metr, jsem mohla jít i bosa, myslím.“ Nevyžádané rady si tak už k srdci rozhodně nebere.

Nejen přírodu, ale také zvířata je třeba chránit

U snímku lze vidět samozřejmě také pěkné komentáře. Většina z nich se vyjadřuje k tomu, že je Bibi už velká, protože chodí. Sledující nemohou uvěřit, že ten čas tak letí. A Patricie společně se svou dcerou rostou do krásy. Mateřství herečce nesmírně prospívá.

„Krásná fotka a čekám, kdy Vám bude někdo případně vyčítat, že si jdete jako madam po pěšince a chudák dítě se brodí trávou. Po tom, co tu občas čtu, by mě to nepřekvapilo,“ netají se se svým názorem další sledující.

Pagáčová patří nejen mezi milovníky přírody, ale také zvířat. Pravidelně fotí kalendáře pro psí útulky a navíc také bojuje za práva slepic a kuřat. Na jejím instagramu proto najdete odkazy na petice, které sama podepisuje.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články