Patricie Pagáčová ukázala vážnou tvář. Černobílý snímek slaví velký úspěch

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Nextfoto

Patricie Pagáčová patří mezi herečky, které jsou nejen velmi krásné, ale také inteligentní. I když se v mladším věku musela hodně snažit, aby vypadala dobře, po porodu malé Bibi to jde samo.

Herečka dříve hodně bojovala s výkyvy své váhy, jednu dobu byla štíhlá, jindy zase měla několik kilogramů navíc. Naučila se je ale nosit, poté hodně zhubla a svou váhu si drží i po porodu malé Bibiany. Navíc už neřeší, jestli ji nějaký bulvární plátek pomlouvá.

Pagáčová mezi bublinkami září

Že má Pagáčová herecký talent, ukázala již ve svém mladém věku. Spoustu let natáčela vedle ostřílených hereckých kolegů seriál Ulice, kde už ale nyní nehraje. Věnuje se nejen novým projektům, ale především své rodině, za kterou je velmi vděčná.

Umí ukázat také vážnou tvář, i když ji většinou vidíme rozesmátou. Není den, kdy by svým úsměvem nepotěšila své fanoušky na instagramu. Tentokrát ale ukázala snímek, který je profesionálně vyfocený a na němž herečka ukazuje především svůj vážný obličej.

K černobílému snímku nic nenapsala, pouze označila fotografku, která ji fotila. Foto působí velmi romanticky, Pagáčová je obklopena bublinkami a přímo se dívá do objektivu. Je vidět, že má na sobě svetřík, na uších kruhové náušnice, ale na její tváři nenajdete typický úsměv.

Snímek má nicméně velký úspěch, protože nadaná fotografka společně s krásnou herečkou vytvořily fotografii, kterou by si chtěl vystavit doma každý fanoušek Pagáčové.

V komentářích to také potvrzují, protože herečka dostala spoustu emotikonů a také slov, která vyjadřují její krásu.

Práce má dostatek

Herečka se svými fanoušky sdílí i soukromé snímky, ráda ukazuje svou rodinu a také koníčky, které ji baví.

Nedávno se podílela na porotcovství pěvecké soutěže SuperStar, vidět jste ji mohli také v seriálu Devadesátky.

Její poslední projekt je minisérie Iveta, která pojednává o životě zesnulé zpěvačky. V seriálu se dokonce postavila před oltář. Čekají ji také další dva seriály, které bude teprve natáčet.

Na nedostatek práce si nemůže stěžovat. A zvládá to jen díky rodině.

„Mám úžasného manžela, který mi strašně moc pomáhá, a svoji maminku. Ta je neskutečná, protože chodí ještě do práce, a zároveň se stará o děti mojí ségry, které vodí do školy! Fakt, úžasná,“ prozradila Pagáčová pro Super.cz.

Zdroj: Super, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články