Patricie Pagáčová ukázala svou smečku. Po návratu z porodnice už v posteli nemá místo navíc

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Patricie Pagacova
Zdroj: Shutterstock

Patricie Pagáčová je česká herečka a moderátorka, která se v poslední době objevila například v seriálu Sestřičky, nebo před dvěma lety jako porotkyně v pořadu Česko Slovenská SuperStar. Více než o kariéru se ale poslední dobou stará o rodinu. Nedávno se totiž vrátila z porodnice.

Dvaatřicetiletá umělkyně se stala maminkou. Narodila se jí překrásná holčička, které dala Pagáčová s manželem Tiborem jméno Bibiana. Nadšení projevili oba ihned po porodu a k narození miminka se vyjádřili i do médií.

„Už zase bulím,“ komentovala Pagáčová příchod miminka na svět. Byla to pro ni událost, na kterou se dlouho těšila. V současné době už je novopečená maminka doma z porodnice a užívá si odpočinku ve vlastní posteli. I když je pravda, že v ní příliš prostoru nemá.

V posteli se rozhodně nenudí

Patricie Pagáčová sdílela na Instagramu fotografii, na které leží v posteli i se svou malou dcerkou Bibianou. Ale v peřinách rozhodně nejsou samy. Společnost jim dělají dva čtyřnozí chlupáči.

„Bibi a její osobní strážci,“ pochlubila se u příspěvku Pagáčová. „Trochu jsem se bála, jestli ji nebudou schválně ignorovat. Ale vypadá to, že ji oba budou hlídat pomalu líp než monitor dechu,“ dodává se smíchem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Oba pejsci vypadají v posteli spokojeně. Ještě aby ne. Ne každý chlupáč má taková privilegia, aby mohl strážit nově narozené miminko. Pagáčová se na fotce šťastně usmívá a její miminko spokojeně odpočívá.

Rodinná idylka zkrátka z fotky doslova dýchá a malá Bibiana má tak jisté, že v budoucnu se nikdy jen tak nudit nebude. Podle všeho jsou totiž pejsci společenští a děti doslova milují.

Chlupatí bodyguardi

„Úžasné, jak mohou žít zvířata a lidé v harmonii,“ diví se jeden komentář. Chlupaté bodyguardy obdivuje celá řada fanoušků. Někteří chválí jejich vzhled, jiní zase dokonalý vztah k dítěti.

„Má nejlepší smečku a kamarády na první roky života. Je to dokonalé, že psi nežárlí a jsou s vámi v jedné posteli,“ rozplývá se další. „Kéž by to tak bylo i u nás. Náš pejsek žárlí a miminka se bojí,“ stěžuje si.

Kromě psů ale samozřejmě fanoušci obdivují i krásnou malou holčičku, a především samotnou maminku. Patricie totiž i po porodu vypadá skvěle a málokdo by ji na novopečenou maminku tipoval.

„Jak to děláte, že i po dítěti vypadáte takhle? To kouzlo mi musíte prozradit,“ dožaduje se fanynka v jednom komentáři. „Oběma vám to moc sluší. Pagáčovic holky jsou zkrátka k světu,“ směje se další komentář.

„Už chybí jen taťka a bude to kompletka,“ komentuje rodinku další fanoušek. Zdá se, že je čtveřice v posteli spokojená a nic jí nechybí. S fanoušky se Pagáčová jistě brzy podělí o další informace o svém miminku.

Kdy se zase objeví v televizi, není jasné. V současné době potřebuje především čas a energii, kterou věnuje svému miminku. Návrat ale po mateřské dovolené jistě plánuje. Snad tedy tuto herečku brzy zase na obrazovkách uvidíme.

Zdroj: wikipedia.org, Instagram, maminka.cz
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články