Patricie Pagáčová slaví. Do svého charitativního kalendáře ukořistila svou „maminku“ Terezu Brodskou

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Pagacova Patricie
Zdroj: Profimedia

Herečka Patricie Pagáčová je známá milovnice psů. Pravidelně vydává charitativní psí kalendář, do kterého se každý rok nechá vyfotografovat dvanáct známých osobností i se svými čtyřnohými mazlíčky. Letos se Patricii podařilo „ulovit“ seriálového kolegu i svou druhou maminku.


Patricie Pagáčová známá jako Tereza Jordánová ze seriálu Ulice má veliké psí srdce. Osm let spolupracuje s organizací Psí život, který se stará o pejsky bez domova či z vyloučených lokalit.

Letošní kalendář málem nestihla

Známá herečka každý rok osloví své slavné kolegy a s jejich pomocí vytvoří charitativní kalendář, jehož výtěžek jde na konto právě výše zmíněné organizace.

Jak ale sympatická blondýnka nedávno přiznala, s letošním kalendářem to vypadalo dlouho velmi bledě. Patricie totiž nejen aktivně hraje, ale je také maminkou roční dcerky Bibianky. Času nazbyt tak opravdu nemá.

„Přátelé, přiznám se, že jsem si myslela, že to letos nedám! Že se letos na kalendář vyprdnu… ale nedalo mi to,“ vysvětlila na instagramu charitativního kalendáře.

Přidal se Richard Krajčo

Rozhodila tedy sítě mezi své přátele a pořádně zabodovala. Jako tradičně jí účast na focení přislíbila například Veronika Arichteva, ale ozvaly se jí také nové tváře.

Jednou z nich je například zpěvák a herec Richard Krajčo se svým pejskem Rambem. Patricie se s ním objeví v nově vzniklém seriálu Gumy, zpěváka tak zřejmě stihla „ukecat“ na place.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @kalendar_psi_zivot

Konečně mohla i Tereza Brodská

Další novou tváří, která se v kalendáři objeví, je Tereza Brodská. Ta si tam své místo i s pejskem Konrádem zasloužila jako nikdo jiný.

„Skoro 15 let byla moje ‚máma‘ v seriálu Ulice a teď jí konečně budu mít taky v kalendáři,“ napsala se smíchem mladá herečka na svůj instagram. Letošní kalendář tak bude stát zřejmě opravdu za to.

Zdroj: Instagram, Lifee

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články