Patricie Pagáčová si chce ještě užívat menší rodinu. Do druhého miminka se nehrne

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Nextfoto

Fotografiemi s malou Bibi herečka Patricie Pagáčová zaplavuje své sociální sítě. Kdo by si ale myslel, že už má holčička věk na to, aby přišel sourozenec, je na omylu. Herečka nedávno v rozhovoru pro Aha! pro ženy prozradila, že do dalšího miminka se úplně nežene.


Děti jsou roztomilé a fanoušci se nad nimi rozplývají. To ví každá celebrita. Stejně tak i Pagáčová se ráda pochlubí malou rozkošnou Bibian, kterou nade vše miluje. I když ale mateřství zvládá skvěle a dcera pro ni hodně znamená, prozatím o dalším dítěti neuvažuje.

„Hned po porodu jsem točila SuperStar, kde jsem byla v porotě, a vloni v listopadu jsem nastoupila do Ordinace v růžové zahradě, takže pro mě to není zase taková změna. Přiznám se, že já bych asi ani neuměla být pořád doma, bez práce,“ říká Pagáčová s tím, že zůstat jenom doma s dětmi není nic pro ni.

Chce si prozatím užít volno

Na dotazy, zda už s manželem přemýšlela nad dalším potomkem, odpovídá Pagáčová: „Přiznám se, že do druhého dítěte se nehrnu. Letos jsem měla jaro více pracovní, a na podzim bych proto měla ráda volněji. Čeká mě sice Ordinace a točí se druhá série Ivety, kde ale budu mít jenom třeba tři nebo čtyři natáčecí dny, tak se těším, že do Vánoc to bude hodně pohodové,“ říká.

Nevylučuje ale, že v budoucnu druhé dítě mít bude. I v práci se kolem ní témata rodičovství a těhotenství hodně točí. Například v seriálu Sestřičky si zahrála před časem mladou prodavačku, která těhotenství předstírá, v Devadesátkách pak ztvárnila maminku malého uzlíčku štěstí.

Tehdy se jí podle magazínu Aplausin řada lidí ptala, zda je dítě, které s ní v seriálu hraje, její Bibian. Ona jim se smíchem musela odpovídat, že to tak rozhodně není, protože díly se natáčely ve chvíli, kdy ještě ani nebyla těhotná. I tak ale s „vypůjčeným“ miminkem nabrala řadu zkušeností.

Podruhé těhotná?

Fanoušci už si jednou dokonce mysleli, že Patricie skutečně je podruhé těhotná. A to na základě jejího vlastního nechtěného vtípku, který zveřejnila před časem na instagramu. Když přidala na sociální síť fotografii v tričku s nápisem „Bude pr*del,“ někteří fanoušci to špatně pochopili.

„Vy jste opravdu znovu těhotná? Tak to veliká gratulace,“ napsal jeden z fanoušků. Sama Patricie nechápala, proč si lidé myslí, že je skutečně znovu v očekávání. Jiný fanoušek jí tak musel vysvětlit, že tato trička si totiž většinou kupují právě těhotné ženy, které oznamují radostnou novinku světu.

Pagáčová druhé těhotenství zatím ani neplánuje. Neříká sice, že v budoucnu bude Bibian jedináček, na druhou stranu má podle svých slov zatím času dost a chce se věnovat spíše herectví a odpočinku po boku své prozatím menší rodiny.

Zdroj: Aha! pro ženy, Aplausin, Přehledně24

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články