Patricie Pagáčová se ukázala na dovolené v plné parádě. Tímto pohledem se mohli kochat kolemjdoucí

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Patricie Pagáčová
Zdroj: Profimedia

Mrazivé období je potřeba přečkat v teple. Prázdné pláže a čistá voda doslova lákají k vycestování za hranice. Pokud jste schopni přizpůsobit se vládním opatřením, můžete vyrazit. Stejně tak, jako známá česká herečka.

Patricie Pagáčová je česká herečka. Jako mladá začínala v seriálu Ranč U Zelené sedmy, později se pak po dobu čtrnácti let objevovala jako Tereza Jordánová v seriálu Ulice. Na televizních obrazovkách ji vídáme i nadále, v minulém roce například jako porotkyni v pořadu SuperStar.

Vzpomínka na dovolenou

Stejně tak jako každý, i Patricie si potřebovala od práce oddechnout a načerpat energii u moře. Před dvěma lety se vydala do luxusní destinace a dovolenou si užila se vším všudy. Na sociálních sítích zavzpomínala na dobu před pandemií.

Patricie se na svém instagramovém profilu pochlubila fotografií, kterou vzbudila velký rozruch. Na Bali se totiž promenádovala bez plavek. Opice, které se probíhají po palmách, měly výhled, jenž se jen tak nevidí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Herečku trápí aktuální situace a u příspěvku se rozpovídala o svých potížích. „Musím říct, že se teď víc než kdy jindy vracím ve vzpomínkách. Nejen co se týká cestování, ale tak nějak obecně. Chybí mi to. Chybí mi normální svět.“

A nám to chybí také. Patricie popsala naprosto přesně trápení většiny obyvatel, kteří by se rádi vydali do luxusních destinací. Nějakou chvíli si však ještě budeme muset počkat.

Čekání na miminko

Patricie se má i přes aktuální situaci na co těšit. V bříšku jí totiž roste miminko, které se již brzy podívá na svět. Herečka se svým fanouškům svěřila a dodala, že růst miminka v břiše je velký zázrak a nechápe, jak čarovně funguje příroda.

Čekání na zmírnění opatření si herečka zkrátila u moře, ke kterému se s manželem Tiborem Pagáčem vydala. Nezapomněla se pochlubit na sociálních sítích. Na Maledivách společně čerpali energii ze slunce a prázdné pláže zalili svou láskou.

Nastávající maminka netrpělivě vyhlíží svého potomka a my se těšíme na první fotografii miminka, které se má již brzy narodit.

Autor: Štěpán Pacík


Související články