Patricie Pagáčová se po letech ukázala se svým seriálovým mužem. Vedle ní vypadá jako bezdomovec nebo trosečník

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Nextfoto

Patricie Pagáčová a Matouš Ruml kdysi tvořili seriálový pár. Když si zahráli partnery v Ulici, spřátelili se, a to jim vydrželo dodnes. Nevídají se ale zase tak často a z každé další příležitosti ke společným zážitkům mají herci radost.

Jejich vztah na televizních obrazovkách vyústil ve svatbu, a i když následně Pagáčová z Ulice odešla, nikdy se nepřestala s Rumlem bavit. V roce 2019 ho například z plných sil podporovala, když se účastnil taneční soutěže StarDance aneb Když hvězdy tančí.

Pak se spolu nějaký ten čas ve společnosti neukázali, komunikovali spolu ale i nadále. A teď mají fanoušci příležitost vidět dvojici opět pohromadě. Matouš s Patricií totiž na instagramu prozradili, že se potkali na place, a dá se tak očekávat, že dvojice dostane další šanci.

Takhle vypadá schválně

„No ale dobrý den! S kýmpak jsem se to zase po letech potkala na place?“ napsala Pagáčová k fotce na svém profilu a přidala velké červené srdíčko. Na snímku se usmívá vedle svého dobrého kamaráda, který se ale zatvářil poněkud nečekaně.

Místo milého úsměvu, který by se dal při setkání po dlouhé době očekávat, povytáhl jedno obočí a ukázal fanouškům vtipný ujetý obličej. „Pro informaci, to, že je Matouš takhle ‚jetej‘, je záměr. Takhle nevypadá normálně,“ dodala Patricie na vysvětlenou.

Fanouškům je ale očividně úplně jedno, jak se herci tváří. Řada z nich je považuje za nerozlučnou dvojici a jsou rádi, že je vidí zase pohromadě. To jim k radosti stačí a pod fotkou přibývají milé komentáře a vzkazy, které jak Pagáčovou, tak i jetého Rumla nejspíš těší.

Stále jim to sluší

„No ale vám to společně stále sluší,“ napsal nadšeně jeden z fanoušků, který si dvojici nejspíš pamatuje také ještě ze seriálu Ulice. Pár srdíček na souhlas připsala i herečka Tereza Brodská. „Se svým (i když seriálovým) manželem vypadáte dokonale,“ vzkázala pak Pagáčové další fanynka.

„Páťo, vy jste neskutečná kočka, i když jste vedle bezdomovce,“ rýpl si další sledující, hned ale dodal, že si dělá jenom legraci a sluší to i Rumlovi. „To je nějaký trosečník?“ naráží na Rumlovu zarostlou tvář další osoba.

„Já bych Matouše snad ani nepoznala,“ svěřuje se někdo pod fotkou. Ačkoli ne všechny komentáře dvojici lichotí, Patricie i Matouš dobře chápou, že jde jenom o vtípky, a nic si z negativních slov nedělají. Soustředí se teď především na další spolupráci.

Zdroj: Super, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články