Patricie Pagáčová se loučí s létem. Zapózovala na oblíbeném místě jako víla

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Nextfoto

Poslední prázdninové dny byly ve znamení slunečného počasí, které Patricie Pagáčová využila na maximum. Herečka se rozloučila s létem stylově. Obrážela nová, ale i oblíbená místa, aby nasála atmosféru a čerpala energii ještě týdny poté. A fanouškům zase ukázala krásný úsměv.


Herečka se netají tím, že miluje hlavně místa v Česku. Najdete tu spoustu skvělých míst nejen k přespání, ale také zde prožijete zajímavé zážitky. Patricii jste mohli vidět nahou v malém jezírku, do kterého vlezla po návštěvě sauny, ale také s Bibi v náručí v oblíbeném ubytování.

S věnečkem na hlavě jako víla

„Poslední den prázdnin, poslední den tady v oáze klidu. Já to tady fakt miluju, zatím jsme tu byli 2x, rozhodně ne naposledy. Přidávám toto místo mezi svoje top,“ svěřila se nadšeně Pagáčová, která se od září naplno vrhne do práce.

Na snímku, který sdílela na instagramu, najdete nejen ji sedící na lodičce, ale také ono místo, na které se možná bude každé léto vracet. A kouzlo bude mít také v zimním období.

Pagáčová se také ukázala v plavkách, ale jak přiznala ve stories, nebyla to zrovna procházka růžovou zahradou, protože voda už byla hodně studená. K procházkám v přírodě patří také houbaření, herečka se tak pochlubila i svým úlovkem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

A post shared by Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Letošní léto si užila na maximum

Herečka i tentokrát zapózovala stylově, na hlavě má věneček z květin, na sobě pouze tílko a džínové kraťasy, které už obdivovaly sledující dříve.

V komentářích se jí dostalo pouze pozitivních ohlasů, a to hlavně od mužské části fanoušků. Patricie patří mezi naše nejkrásnější herečky, a tak není divu, že své tělo dává na odiv. I když sama říká, že nejlepší formu má až po létě.

To letošní si nemůže vynachválit. S dcerou Bibi se nebála jezdit na výlety, ale také na víkendové nebo delší pobyty. Společně si užívaly nejen luxusu, ale také běžných věcí, jakou může být projížďka na vodě.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články