Patricie Pagáčová s manželem zapomněli na výročí. Oslavili ho o den později pod svatebním obloukem na pláži

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Patricie Pagacova
Zdroj: Nextfoto

Někdy se člověku stane, že zapomene na nějaké to výročí. Je pak rád, když mu to na poslední chvíli nějaká maličkost připomene. Patricie Pagáčová se svým manželem letos oslavili výročí o den později. A to jen díky tomu, že jim ho připomněl svatební oblouk na pláži.


Když se poprvé setkali, nenapadlo je, že by jednou mohli skončit spolu. „Tibor byl při prvním setkání zadaný a já čerstvě po rozchodu. Zaujal mě na první pohled, ale neměla jsem náladu na vztah,“ svěřila se herečka v rozhovoru pro iDNES.

Nakonec se z nich ale stal pár a v roce 2019 se vzali. Po prvním roce bylo podle Extra vidět, že láska mezi nimi po svatbě nijak nezeslábla a naopak jim manželství sluší. A je tomu tak i nadále.

Sbalil ji na dobré jídlo

Kdybyste chtěli po Tiborovi návod, jak zaujmout pohlednou herečku, nejspíš by vás překvapilo, co by odpověděl. I sama Patricie uznává, že je to komické.

V rozhovoru pro Super se svěřila, že stačilo dobré jídlo. „Mě vždycky každý utáhl na dobrý žvanec,“ smála se.

I na základě takhle jednoduché historky ale vznikl vztah, ve kterém jsou oba partneři šťastní. Letos tak oslavili už 4. výročí od svatby.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Ani jeden si nevzpomněl

V současné době si Pagáčová a její manžel užívají dovolenou na Srí Lance. Tam také oslavili svůj velký den. Nicméně o trochu později, protože si ani jeden ve správnou chvíli nevzpomněl.

„Tak jsme tady oslavili výročí ve velkém stylu!“ napsala Patricie k fotce, na které se svým mužem stojí pod svatebním obloukem.

Pak ale vysvětlila, že vlastně na velký den zapomněli a až dekorace náhodných svatebčanů jim ho připomněla.

„Tak jsme si tam vlezli u snídaně, než se vrátil ženich s nevěstou z focení. Ale máme v podstatě svatební fotku od moře a to se počítá!“ směje se šťastná a spokojená herečka.

Zdroj: Instagram, iDNES, Super, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články