Patricie Pagáčová pouze v ručníku. Zkusila saunu i koupání v jezírku

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Profimedia

Patricie Pagáčová nepatří mezi osobnosti, které by podlehly módnímu trendu zvanému otužování. Nakonec si ale také ona zkusila, jaké to je chodit po sněhu bosá, a vykoupala se v jezírku.

Se svým novým zážitkem se svěřila fanouškům na svém instagramu, kam pravidelně posílá nejen své fotografie, ale ráda se podělí také o svou dceru Bibianu nebo svého manžela. Tentokrát to vypadá, že našla místo, kde je nejen krásná příroda, ale také bydlení.

Krásná příroda na Vysočině Patricii přesvědčila

Patricie nepatří mezi nadšence zimního období v plavkách. Našla si na pobyt krásné místo na Vysočině, odkud fanouškům poslala snímek na lávce v zimním oblečení a s čepicí na hlavě. Další snímek ukazoval, že se rozhodla vzít na výlet i svou dceru Bibi, která byla z místa nadšená.

Patricie stojí zády k fotoaparátu, zatímco Bibiana si užívá pozornosti a vypadá to, že pobyt v pokoji s výhledem na jezírko ji fascinuje. Třetí snímek, kterým se herečka pochlubila, byl právě ten, na kterém je oděná pouze do ručníku, který si drží u prsou.

„Ty kráso, tak dneska jsem si dala vrchol svýho otužování, respektive, já se NEOTUŽUJU. Takže ze sauny do sněhu, zpátky do sauny, pak do jezírka, do sauny a zas do sněhu je na mě fakt výkon! Ale bylo to parádní, cítím se jak znovuzrozená,“ napsala nadšená Patricie.

Vyčerpaná a vysmátá Patricie

„Předtím 15 km a jóga, takže dobrou,“ doplnila nakonec a vypadá to, že se na odpočinkovém pobytu rozhodně nenudí. Ukázalo se, že fanoušky na prvním snímku zaujaly právě bosé otisky, které na lávce viděli. A nyní má své „ťapinky“ na lávce i česká herečka.

Fanoušci jsou rádi za tipy na místa, kam vyrazit, ale je pravda, že někteří to nemají kdy stihnout. Herečka si vybírá nejen krásné lokality, ale doplňuje k nim spoustu dalších informací. Nezapomene také označovat hotely nebo místa, na kterých se právě nachází.

Protože je snímek s ručníkem focený večer za tmy, rozhodně nepatří mezi nejostřejší fotografie. Pro herečku ale možná dobře, protože to vypadá, že si ručník jen přidržuje před tělem a trochu tak odhaluje své pozadí. Na své si tak přijde i mužská část fanoušků.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články