Patricie Pagáčová pokračuje v týdnu zajímavých kostýmů. Představila se v elastickém oblečku i jako hraběnka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Nextfoto

Patricie Pagáčová je žena mnoha tváří. Na instagramu nedávno potvrdila, že se může stát princeznou, ale také rytířem, který se pokouší o její záchranu. Z fleku by si mohla zahrát dvojroli v nějaké české pohádce. Fanoušci teď jenom čekají, jaký kostým předvede jako další v pořadí.


„Můj týden zajímavých kostýmů pokračuje,“ pochlubila se herečka u snímku, na kterém se v hrdé póze představuje v jakémsi podivném brnění.

Před několika dny totiž sdílela fotku, kde si zase kvůli natáčení v seriálu zahrála na princeznu. Fanoušci se nemohou rozhodnout, která verze Pagáčové se jim líbí víc.

Na první pohled možná připomíná v obleku Pagáčová rytíře, na ten druhý je ale jasné, že spíše než brnění jde o pružný kostýmek, ve kterém vynikají veškeré krásy její postavy. I když v některých případech podle fanoušků možná až příliš.

„Ty cédéčka na prsou jsou už možná trochu moc,“ míní jeden z komentujících. Dalším se ale Patricie v upnutém kostýmku líbí a rádi by ji tak viděli i na scéně. „Že by nová role v pokračování Eternals místo Angeliny Jolie?“ napsal dokonce někdo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

„Vám sluší všechno,“ chválí pak Pagáčovou další fanoušek. A dokazují to i komentáře u princeznovské fotky, kde se Patricie setkala také s velmi pozitivním ohlasem. Sledující ji očividně milují jako princeznu i jako ženu v netradičním brnění.

Hraběnka

Když se pochlubila herečka snímkem v černých honosných šatech a s načesanými vlasy, přála si nejvíc ze všeho, aby se z ní stala pohádková princezna. „Tak jestli po tomhle nebudu hrát princeznu, tak už nevím,“ napsala.

Sledující to ale vidí jinak. Princezna je podle nich slabé slovo a Pagáčová by se měla spíš nazývat hraběnkou. Někteří fanoušci pak mají pocit, že pokud by si zahrála herečka princeznu, nebyla by to hodná a milá pozitivní postava, ale spíše záporák.

„Paty, my vás doma zbožňujeme, to o tom žádná. Ale nemůžu si pomoci, já vás vidím v záporné postavě. Jelikož jste miláček, tak o to by to byla zajímavější podívaná,“ vzkázala Pagáčové jedna z fanynek. V jakých rolích Patricii do budoucna uvidí, to se zatím fanoušci musí nechat překvapit.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články